Galatasaray-Beşiktaş derbisine devlerin scoutları geliyor!


Galatasaray-Beşiktaş derbisine devlerin scoutları geliyor!

Süper Lig’in 12. haftası derbiye sahne olacak, Galatasaray stadyumunda Beşiktaş ‘ı ağırlayacak. Dev tartışma; Süper Lig yarışında olduğu kadar teknik direktör Şenol ile Okan Buruk için çok önemli. Güneş’le, yeni kazandığın ilk maçtaki Ümraniye galibiyetinin ardından derbi zaferiyle rüzgarı almaya başlamayı amaçlıyor. Okan kredi Buruk ise derbi galibiyetiyle büyütmenin ve camiayı yeniden değerlendirmenin hedefini.

Galatasaray-Beşiktaş derbisine devlerin scoutları geliyor!

‘Rakiplerimiz önümüzde duramaz’

Oyuncularına Beşiktaş derbisinden oyunundan Okan hoca “Sizden Alanyaspor maçın ilk yarım saatindeki oyunu, mücadeleyi ve baskıyı oyunu. Galatasaray böyle oynamalı. Zaten bundan başarırsak, herhangi bir önümüzde duramaz” kullanımından.

Güneş’ten uyarılar

Beşiktaş Teknik Parti Şenol Güneş isee Galatasaraylı 3 oyuncu için uyarı yaptı… Emre ve Kerem’in bindirmeleri için savunmayı uyaran Güneş, hücum hattından da bu ikilinin yaratacağı yaşamlarını değerlendirmelerini istedi. Torreira için de özel tedbir alınacağı kaydedildi. Güneş, savunma hattında görev alacak adlarına bu 3 isme karşı dikkatli olma gereğini verdi.

Galatasaray-Beşiktaş derbisine devlerin scoutları geliyor!

İstanbul’da 2 maç dahalar

Futbolseverleri çok keyifli bir karşılaşma beklerken, devlerin de gözü bu tartışmada olacak. Ajansspor’un bilgisine göre; Galatasaray – Beşiktaş derbisini Manchester United ve Nice scoutları devam edecek. İstanbul Ligi’da United ile Nice oyuncu izlemenin, olan Konferans’nde temsilcilerimiz Başakşehir’in, Hearts ile karşılaşma karşılaşmayı ve Süper Lig’de Kasımpaşa’nın, Ankaragücü’nü ağırladığı ve UEFA tarafından takip edildiği kaydedildi.

.


Kaynak : https://www.cnnturk.com/spor/futbol/galatasaray-besiktas-derbisine-devlerin-scoutlari-geliyor

SMM Panel PDF Kitap indir