Gail Kim, Mia Yim’in İntikam için uygun olmadığını düşünüyor


Eski WWE Süperstarı Gail Kim kısa süre önce Mia Yim’in düzen karşıtı istikrarlı Retribution’da olmak için doğru kişi olup olmadığı hakkında konuştu.

2020’de Mustafa Ali’nin önderliğinde Retribution, WWE kadrosunun geri kalanı üzerinde kaba bir şekilde koşmaya çalıştı. İstilacı hizip hikayeleri hayranlar arasında popüler olma eğilimindeyken, grup hiçbir zaman potansiyeline ulaşamadı. Gruba katılan sanatçılardan biri, Reckoning adı altında siyah bir yüz maskesi takan Yim’di.

hakkında konuşmak Reklamsız ŞovlarKim yeni hileyi nasıl beğendiğini görmek için İntikam sırasında Yim’e ulaştığını söyledi:

“Biliyordum [Mia Yim] Orada tüm İntikam olayını yapıyordu ve üzerinde bir maske vardı,” dedi Kim. “Biliyorsun, Mia’yı bunca yıldır tanıyor ve onunla çalışıyor, biliyordum, ‘Eh, bu gerçekten o değil ve mutlu olup olmadığını merak ediyorum.’ Ben de ona ulaştım ve ona güvence verdim, ‘Hey, orada oturuyorsan ne kadar yetenekli olduğunu unutma.'” (H/T: Güreş Inc)

Aşağıdaki tam sohbete göz atın:

youtube kapağı

Yim de dahil olmak üzere grup üyelerinin çoğu WWE tarafından serbest bırakıldığı için intikam uzun sürmedi.


Mia Yim, Retribution’da maskesiyle mücadele etti

Retribution’ın bir parçası olarak çıkış yaptığında, Mia Yim yeni rolünde, özellikle de yüz maskesinde tanınmaz görünüyordu.

ile bir sanal imzalama sırasında Highspots Güreş AğıYim, maskesiyle güreşirken nefes almakta zorlandığını ifade etti:

“Ama bu [RECKONING mask] gerçekten değildi – nefes almak çok zordu ve eğer bu (…) en büyük endişe, beğenmediğimden değil, yüzüme tekme yemişsem ve uçları arkadan dışarı çıkarsa, Yüzümden bıçaklanmış olabilirim. Ama biliyorsun, umurlarında değildi yani…” (H/T: Güreş Sonrası)

Mia Yim’in Reckoning dönemi 2021’de sona erdi. SmackDown’dan RAW’a draft edildi ve ardından tekrar kendisi olarak güreşmeye başladı.


Eski bir Royal Rumble kazananı, Johnny Depp gibi becerildiğini söylüyor. Daha fazla ayrıntı burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-gail-kim-feels-mia-yim-suited-retribution?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel