Gable Steveson yanlışlıkla WWE çıkış tarihini bozmuş olabilir


Gable Steveson bu yıl daha fazla tarih mi yazmak istiyor?

Bu hafta sonu, Steveson iki kez NCAA Güreş Şampiyonu oldu, yani Minnesota Üniversitesi’nden 85-2’lik inanılmaz bir rekorla şampiyon olarak mezun olacak.

Aşağıdaki bir alıntıdır WWE.com:

WWE’den Gable Steveson, Cumartesi gecesi Arizona State’ten Cohlton Schultz’u 6-2 yenerek NCAA Şampiyonasını başarıyla koruyarak Detroit’teki turnuva finalini kazandı. Olimpiyat Altın Madalyası şimdi iki NCAA Ulusal Unvanı ve Minnesota Üniversitesi Altın Gophers’ın bir üyesi olarak üç Büyük On Şampiyona kazandı. Steveson, ilk özel NIL anlaşmasıyla Eylül 2021’de WWE kadrosuna katıldı. Steveson, 2021 WWE Draft’ında Raw üyesi olarak seçilmeye devam edecekti.

Kazanmasının ardından Steveson, bu hafta sonu sosyal medyadan WrestleMania 38’de olacağını açıkladı ve “Zamanı geldi!!” dedi. şirket için halka içi ilk çıkışını ima ediyor.

Ancak tweet uzun sürmedi ve Steveson çabucak sildi. Ancak WWE Evreninin pek çok üyesi önceden ekran görüntüsünü alabildi. Silinen tweetin görselini aşağıda görebilirsiniz.

Gable Steveson, WrestleMania 38’de çıkış yapacak mı?

WrestleMania 38’e iki haftadan kısa bir süre kala, WWE’nin Dallas, Teksas’taki AT&T Stadyumu’nda iki gece boyunca yayınlanacak olan yılın en büyük şovuna maçlar eklemek için hâlâ bol zamanı var.

Gable Steveson ilk çıkışında yanlışlıkla spoiler verdiyse, bu RAW listesinin diğer üyelerinin sosyal medyada onun hakkında konuşmasını engellemiyor. Bugün, RAW yorumcusu Corey Graves, Olimpiyat Altın Madalya Sahibinin Pazartesi günü kariyerinin bir sonraki bölümüne başlamak için serbest olup olmadığını sorguladı.

Corey Graves, “Tebrikler @GableSteveson, dokunulmaz amatör kariyeriniz için. Şimdi, bir sonraki bölüme başlayalım. Pazartesi meşgul müsün? #wweraw,” dedi Corey Graves.

Tebrikler @GableSteveson dokunulmaz bir amatör kariyerde. Şimdi, bir sonraki bölüme başlayalım. Pazartesi meşgul müsün? #wweraw

Steveson’ın silinen tweetinden ne anlıyorsunuz? WWE ring içi çıkışındaki fasulyeleri kazara döktüğünü düşünüyor musunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde ses çıkararak düşüncelerinizi bize bildirin.


Scott Hall, WWE Hall of Famer’a büyük bir şekilde nasıl geri ödeme yaptı? Bulmak burada.

Düzenleyen Vishal Kataria

canlı anketCANLI ANKET

S. Gable Steveson WrestleMania 38’de çıkış yapacak mı?

şimdiye kadar 73 oy