Futbolda tarih yazanlardan korkarlar – Son dakika Futbol haberleriFutbolda tarih yazanlardan korkarlar - Son dakika Futbol haberleri

Ampute Milli Takımı’nın ödülü Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu verdi. Törende Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Muaz Ergezen ile birlikte, Teknik Direktör Osman Çakmak, Asbaşkan Arif Ölmez, Başkan Vekili Emre Ete, futbolcular Okan Şahiner, İsmail Korkmaz, Bülent Çetin ve Serkan Dereli de hazır bulundu.


Federasyon Başkanı Muaz Ergezen şu ifadeleri kullandı: “En üstün bu yana sayın Cumhurbaşkanımız hep yanımızda. Ne zaman başımız sıkışsa hep desteklerini hep hissettik. Kendilerine teşekkür ederiz. Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu hep destekledi. Bunun burada paylaşılması, çözümlerin çok önemli.Bu nedenle Turkuvaz Medya’yı tebrik ediyorum.Büyük kulüplerimizin her konuda öncüleri gibi ampute futbolda da mutlaka öncü olmalarını istiyoruz.Onlarında da birer ampute futbol takımı olmasını istiyoruz.”


Dünya Şampiyonu Ampute Futbol Milli Takımı, Fotomaç’ın ‘Futbolda Tarih Yazanlar Ödülü’nü Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun elinden aldı.


Kaynak : https://www.fotomac.com.tr/futbol/2022/11/10/futbolda-tarih-yazan-korkusuzlar

SMM Panel PDF Kitap indir