“Futbol yönetmek hakkında hiçbir şey bilmiyorum ama kazanmak hakkında her şeyi biliyorum” – Tyson Fury, Manchester United’da oyunculara yönelik öfkeli bir rantla ‘prima donnas’ı çarptı


WBC Dünya Ağır Siklet Şampiyonu Tyson Fury, Manchester United yönetimine ateş etti ve Erik ten Hag’a bir uyarı gönderdi. Favori kulübünü izlemek için Old Trafford’a gitmek için daha fazla zamanı olacağını ekledi, ancak stadyuma her geldiğinde kaybettiklerini iddia etti.

Fury, şu anda Manchester United’da çok fazla “Prima Donna” olduğuna ve oyuncuların aynı yönde hareket etmediğine inanıyor.

Paul Pogba, Juan Mata ve diğerlerinin ayrılmasıyla gerçekleşen tasfiyenin iyi bir şey olduğunu düşünüyor ve tarafından alıntılandı. Ayna söyleyerek:

“Old Trafford’a biraz daha gideceğim şimdi emekli oldum ama dürüst olmak gerekirse, onları izlemeye her gittiğimde kaybediyorlar. Ve ben ikinciliği yapmıyorum, yapmıyorum. Kaybetmek, bütün bunları yapmıyorum. Kazanmak ya da hiçbir şey değil, bu yüzden şu anda United’ı izlemek çılgınca çünkü bu insanların neden 90 dakika boyunca o topun peşinden koşmadığını anlamıyorum.”

Ekledi:

“Pek çok insan menajerleri, koçları suçluyor, ancak günün sonunda Manchester United’da çok fazla prima donna var ve olabilecek en iyi şey, olanlar gibi temize çıkmak. “

Manchester United hakkında konuşmaya devam eden Fury, Ten Hag’ın Sir Alex Ferguson kadar katı olması ve saha dışındaki durumları ne olursa olsun her oyuncuya eşit davranması gerektiğine inanıyor. dedi ki:

“Sir Alex Ferguson gibi, onlara ne yapmaları gerektiğini söyleyecek ve eğer dinlemiyorlarsa, ‘Bu sizin için bir yedek, ne kadar iyi olduğunuz veya ne kadar ünlü olduğunuz umurumda değil. sıkı çalışmaya karar verene kadar oynamıyorsunuz’. ‘Takım’ kelimesi, herkesin kendi ağırlığını çektiği, gol atmak veya onlar için koşmak için başka birine güvenmediği anlamına gelir.”

Ekledi:

“Herkesin ortak bir çıkar, ortak bir amaç için çok çalışması ve bu kazanmaktır. Futbolu yönetmek hakkında hiçbir şey bilmiyorum ama kazanmak hakkında her şeyi biliyorum ve herkesin sonuç almak için uğraşması gerektiğini biliyorum. Spor salonuna gidersem Bir dünya şampiyonluğu için kendi başıma antrenman yapmak için o kadar başarılı olmayacağım.”

Manchester United, Erik ten Hag yönetiminde yeni bir dönem başlattı.

Manchester United, eski Ajax yöneticisi Erik ten Hag’ı yeni patronları olarak atadı ve Hollandalı, çalışmalarına başladı.

Ralf Rangnick’in geçici menajerlik görevinden sonra kulübün danışmanı olarak devam etmesi gerekiyordu ama şimdi ayrıldı.

Red Devils, Paul Pogba, Jesse Lingard ve Juan Mata ile birlikte birkaç oyuncunun ayrılacağını duyurdu. Nemanja Matic de kulüpten ayrıldı ve AS Roma’ya katıldı.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-i-know-nothing-managing-football-i-know-everything-winning-tyson-fury-slams-prima-donnas-manchester-united-furious-rant-aimed-players?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel