FUT 22’de Rüya Takım KKG’si nasıl tamamlanır


FIFA 22 Ultimate Team’in Fantasy FUT SBC’si, Dream Team adında başka bir tek görev olan SBC ile devam ediyor. Bu KKG’ler, oyunculara kadrolarındaki değerli eşyaları denemeleri için mükemmel fırsatlar sağladı.

Ek olarak, SBC’lerin basit görevleri vardır ve çok az maliyetlidir. Çıkarılan özel kartların ardından ödüller daha da değerli hale geldi.

18:00 #FanteziFut İçerik ?Dream Team SBC-11, TOTY’ye kadar piyasaya sürülen tüm Oyuncu KKG’lerinden 3 PP’den 1 IF-1 ile İnceleme-85’te 2RareGold Oyuncu Paketi Yılı için bronz madalya kazandı (Simge KKG’leri Dahil DEĞİLDİR)Mini-Yayın:-??Moura 90RM-? ?Kohr 85CDM-??Balde 86 STBu PP’leri göster?#FIFA22

Fantasy FUT kapsamında yayınlanan kartlar, temel varyantlarına kıyasla istatistikleri artırdı. Her kart +3 yükseltme alabileceğinden, bu kartların Nisan ayında genel artışlarını artırma şansı.

Bir Fantasy FUT Team 1 öğesi için kaç paket gerekeceğinin garantisi yoktur. Ancak oyuncular, kendilerine çok değerli bir eşya hediye edebilecek Rüya Takımı KKG’sini tamamlamaya çalışmalıdır.


FIFA 22 Ultimate Team’de Dream Team SBC’nin görevleri, maliyeti ve incelemesi

SBC’nin görevi

Uyruklar: Min 5

Aynı Lig Sayısı: Maks 4

Aynı Ulus Sayısı: Min 2

Oyuncu Seviyesi: Min Bronz

Takım Kimyası: Min 70

Kadrodaki oyuncu sayısı: 11

Dream Team SBC’nin yaklaşık 2,100-2,900 FUT jetonu arasında tamamlama maliyeti vardır. Kolay koşullar nedeniyle maliyet sıfıra yakın hale getirilebilir. Bu noktada, oyuncuların görevi ücretsiz olarak tamamlamak için bol miktarda bronz yemleri olmalıdır.

Dream Team SBC, iki günden daha kısa bir süre oyunda yayında, bu nedenle oyuncular çok uzun süre gecikmemelidir. Serideki önceki tek görev gibi, tekrarlanamaz ve yalnızca bir kez tamamlanabilir.

FUT 22'de Rüya Takım KKG'si nasıl tamamlanır


FIFA 22 Ultimate Team’deki Dream Team SBC İncelemesi

Dream Team SBC, tamamlandıktan sonra oyuncuları iki nadir altın kartla ödüllendirecek. SBC’nin maliyeti bir sorun olmasa da, ödüller önemlidir. Oyuncular oyunun sonuna ulaşmak üzereler.

Bu nedenle, altın ve nadir olan iki kartın potansiyeli çok sınırlıdır. Altın Yükseltme KKG’leri bile bu KKG’den daha iyi bir alternatif olacaktır.

Bir oyuncunun FIFA 22 Ultimate Team için kullanmak üzere iyi bir kart alabileceği doğrudur. İhmal edilebilir maliyetlere rağmen bunun olma olasılığı çok düşüktür. Son iki günde iki harika SBC yayınından sonra, Dream Team SBC büyük bir hayal kırıklığı oldu.


En sevdiğiniz oyunu yenmede sorun mu yaşıyorsunuz? Bizi takip edin heyecan kolay kılavuzlar, haberler ve güncellemeler için!
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/fifa-22-ultimate-team-how-complete-dream-team-sbc-fut-22?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın