FUT 22’de Breakout KKG’si nasıl tamamlanır?


Bir günlük izin süresinin ardından FIFA 22 Ultimate Team, devam eden Fantasy FUT promosyonu kapsamında Breakout SBC’yi tanıttı. Bu KKG’lerin yapılması kolaydır ve devam eden aktif bir promosyon olduğunda oldukça faydalıdır.

Fantasy FUT promosyonu, Team 1’in ve KKG’lerdeki diğerlerinin bir parçası olarak on üç mükemmel kartı tanıttı. Bu kartların temel sürümlerine göre kalıcı yükseltmeleri vardır ve belirli koşulların yerine getirilmesi durumunda Nisan ayında daha da artabilir.

Bu kartları almak için kaç tane paketin açılacağının garantisi yoktur. Bir oyuncunun yapmaya devam edebileceği tek şey paketleri açmak ve en iyisini ummaktır.

Breakout SBC’yi tamamladıktan sonra başka bir uygun paket alacaklar. Bir oyuncu yeterince şanslıysa, FIFA 22 Ultimate Team kadrosu için bir Fantasy FUT Team 1 öğesi bulabilir.


FIFA 22 Ultimate Team’de Breakout SBC’nin görevi, maliyeti ve incelemesi

SBC’nin görevi

Ligler: Min 3

Kulüpler: Min 4

Aynı Ulus Sayısı: Maksimum 3

Kadro Derecelendirmesi: Min 75

Takım Kimyası: Min 70

Kadrodaki oyuncu sayısı: 11

Breakout SBC, oyuncunun platformuna bağlı olarak tamamlanması 4.600-5.300 FUT jetonu arasında olacaktır. Yem kullanımının kapsamı nedeniyle tamamlama maliyeti neredeyse sıfıra indirilebilir.

Önceki sürümlerde olduğu gibi, Breakout SBC 48 saatten daha kısa bir süre oyunda yayında. Oyuncular ayrıca tekrarlanamayan yapısı nedeniyle sadece bir kez tamamlayabilirler.

FUT 22'de Breakout KKG'si nasıl tamamlanır?

FIFA 22 Ultimate Team kadrosundaki Breakout SBC incelemesi

Breakout KKG’sini tamamlayan oyuncular, bir Prime Electrum Players Pack alacak. Ödüllerle birleştiğinde SBC’nin düşük maliyeti oldukça faydalıdır. Oyuncuların en azından biraz yardımcı yem bulma ihtimali yüksek.

Bu KKG’lerden elde edilen yem, daha karmaşık oyuncu öğesi KKG’lerini çözmede kullanışlıdır. Onlara verilen ödüller daha değerlidir, ancak aynı zamanda daha pahalıya mal olurlar.

Yararlı yemlere sahip olmak, tamamlama maliyetlerini düşürmeye yardımcı olur ve oyuncunun işini kolaylaştırır. Bu nedenle Breakout SBC, tüm oyuncuların FIFA 22 Ultimate Team’leri için değerli bir şeyler bulması için yapılması gereken bir şey.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/fifa-22-ultimate-team-how-complete-breakout-sbc-fut-22?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir