FUT 22’de 82+ Yükseltme KKG’si nasıl tamamlanır


FIFA 22 Ultimate Team, Ultimate Team oyuncularının Nadir Altın oyuncu çeşitlerini elde etmek için tamamlayabileceği iki yeni Kadro Kurma Görevini içeren en yeni KKG setini yayınladı.

FIFA 22 tarafından yayınlanan son KKG’ler seti, 18 Mart’ta oyun topluluğuna tanıtılan EA Sports’un en son promosyonu FUT Fantasy etrafında dönüyor. FUT oyuncuları, Nadir Altın FUT oyuncusu elde etmek için 82+ Yükseltme KKG’sini tamamlayabilir. 82 GEN üzerinde derecelendirilmiştir.

FUT 22'de 82+ Yükseltme KKG'si nasıl tamamlanır

Bu KKG, oyunculara ödül olarak Simge promosyonundan öğeler sağlamasa da, oyuncuların KKG’nin gereksinimlerine uyan çeşitli FUT promosyonlarından kartlara erişimi vardır.

FIFA 22 Ultimate Team oyuncuları, aşağıdaki görevleri tamamlayarak rastgele bir 82+ dereceli Altın Nadir oyuncu kartı elde edebilir.


FIFA 22 Ultimate Team’de 82+ Upgrade SBC’nin görevi ve incelemesi

FIFA Ultimate Team’de 82+ Yükseltme SBC’nin Görevleri

Nadir: Min 2

Oyuncu Seviyesi: Tam Altın

Takım Kimyası: Min 30

Kadrodaki oyuncu sayısı: 7

Günlük İçerik İncelemesi: – Simge Takasları – Simge Takasları PL, La Liga ve Bundesliga- 82+ SBC’yi Yükselt – 82-88 SBC’yi Yükselt Herkes takaslardan ne alıyor? #FIFA22 #FanteziFUT

FIFA 22 Ultimate Team oyuncularının 82+ Yükseltme SBC’sini sıfırdan tamamlamak için yaklaşık 4000 FUT jetonu harcaması gerekiyor. FUT oyuncuları ayrıca toplam tamamlama maliyetini daha da azaltmak ve makul bir miktara indirmek için envanterlerindeki mevcut öğeleri kullanabilir.

Ultimate Team oyuncularının bu tekrarlanabilir KKG’yi tamamlamak ve ödül olarak 82+ puan alan bir oyuncu elde etmek için üç günden fazla zamanı kaldı.


FIFA Ultimate Team’deki 82+ Yükseltme SBC’sinin İncelenmesi

FIFA 22’deki 82+ Yükseltme KKG’si, oyunculara ödül seçeneği sunmaz, ancak 82’nin üzerinde puan alan rastgele bir Nadir Altın oyuncu sağlar. Ancak, oyuncu seçim KKG’lerinin aksine, oyuncular ödüllerini 82+ Yükseltme KKG’sinden seçemezler ve ödül olarak tek oyunculu bir öğe içeren bir Paket.

FUT 22'de 82+ Yükseltme KKG'si nasıl tamamlanır

SBC’nin kendisi FUT oyuncularına pek bir şey sunmasa da, görevler seti uygun bir fiyata gelir ve oyuncunun yemini iyileştirebilecek öğeler elde etmek için birden çok kez tamamlanabilir.

FUT Fantasy promosyon sürümüyle, FIFA 22 Ultimate Team oyuncuları, EA Sports’un önümüzdeki günlerde promosyonla ilgili birkaç KKG yayınlamasını bekleyebilir. FUT oyuncularının KKG’ler sonucunda elde ettiği 82+ reytingli her oyuncu, FIFA 22’de Ultimate Team oyuncularının gelecekteki çabalarını sağlamak için kullanılabilir.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/fifa-22-ultimate-team-how-complete-82-upgrade-sbc-fut-22?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın