Frodon ve Bryony Frost, Badger Beer Chase’deki Wincanton’da rakiplerini koşturuyor | Yarış HaberleriFrodon ve Bryony Frost, Badger Beer Chase'deki Wincanton'da rakiplerini koşturuyor | Yarış Haberleri

Paul Nicholls, Wincanton’da Badger Beer Chase’i 11. kez kazandı ve Frodon’un sınıfı Wincanton’da öne çıkarken Bryony Frost üçüncü oldu.

Geçen yıl bu gün Down Royal’de Birinci Derece Şampiyon Chase’in galibi olan Nicholls, her zaman yeşil kalan 10 yaşındaki çocuğunu yine bu değerli ödülde hedefliyordu.

Bununla birlikte, hafta boyunca Kuzey İrlanda’da devam eden yağmur, Nicholls’un fikrini değiştirmesi ve popüler avcıyı eve daha yakın tutması anlamına geliyordu ve yerel kalabalık bundan yararlandı.

2020 King George’un galibi Frodon ve Frost, National Hunt yarışlarının sevimli ortaklıklarından biri haline geldi ve son koştuğundan beri handikap tarafından 6 libre düşürülen Nicholls, en yüksek ağırlığını taşımasına rağmen koşmasına izin vermekten hiç çekinmedi. 158 puan.

Eski bir Badger Beer galibi olan El Presente, yarışın ilk yarısında ona eşlik etti, ancak Frodon’un mükemmel atlayışı sonunda onu baskı altına aldı ve gözden kayboldu.

Düzlükte tek gerçek tehlike Lord Accord’du, ancak sonuncuya sıkı bir şekilde girdi ve Frodon’un 9-4’ün favorisi olarak iki buçuk boy açık eve dönmesine izin verdi. Cap Du Nord üçüncü oldu.

Al Dancer’ın Walters için duygusal galibiyeti

Al Dancer (5-1), genç günlerinde Nigel Twiston-Davies için klas bir sanatçıydı, ancak Sam Thomas’a katılmadan önce yolunu kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyaydı.

Gri, Aintree’deki Grand Sefton Handikap Chase’de aplom ile Ulusal çitlere gitti, ancak Gesskile Henry Brooke’un altında geç bir koşuyla geldiğinde, ancak en dar marjlarla başarısız olurken, bitişte cesur olması gerekiyordu.

Thomas ve Al Dancer’ın sahibi Dai Walters, Salı günü kuzey Galler’deki Ruthin yakınlarındaki Llanelidan’daki ormanlık alanda bir helikopter kazasına karıştı.

Başlangıçta tüm yolcuların ciddi şekilde yaralanmadığı ortaya çıkarken, 77 yaşındaki Walters şu anda yoğun bakımda.

Thomas’ın asistanı James Standen şunları söyledi: “Sam iyi ve dün gece gelip akşam ahırı falan yapabildi, ama dürüst olmak gerekirse oldukça beceriksiz. Parmaklarımız Dai için çarpıştı, herkes onu düşünüyor.

“Sarah (Llewellyn, Walters’ın kızı) devam etmemizi çok istiyor ki bu bizim yapacağımız şey ve böyle kazananlara gerçekten ihtiyacı var. Tüm düşüncelerimiz onunla ve ailesiyle ve bunun için umut ediyor ve dua ediyoruz. Hızlıca kurtarma.”
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12739013/frodon-and-bryony-frost-run-rivals-ragged-at-wincanton-in-badger-beer-chase

SMM Panel PDF Kitap indir