Frazer Clarke, köşesindeki Anthony Joshua’nın yardımıyla Derek Chisora ​​ile fikir ayrılığı geçirerek kilit teste hazırlanıyor | Boks Haberleri


Frazer Clarke, ağır siklet boksunun en büyük isimlerinden ikisinin yardımıyla Sky Sports’ta canlı yayınlanan Kamil Sokolowski ile 12 Kasım’daki yarışması için mükemmel bir hazırlığın tadını çıkarıyor.

Sokolowski, ağır siklet pistindeki en zorlu kalfalardan biri olarak biliniyor ve Olimpiyat bronz madalya sahibine profesyonel kariyerinin ilk sınavını vermesi bekleniyor.

Loughborough’daki kampta Clarke, ahır arkadaşı Richard Riakporhe ve Commonwealth Games altın madalyalı Delicious Orie ile tur atıyor.

Clarke, Jamaikalı mirası ve İngiliz annesiyle gurur duyduğunu ve geçmişi hakkında daha fazla şey öğrenmek istediğini söyledi.
Resim:
Clarke profesyonel kariyerinin ilk önemli sınavı için mükemmel bir eğitim alıyor

Ayrıca Tyson Fury ile üçüncü dövüşüne hazırlanan Derek Chisora ​​ile antrenman yapmak için Londra’ya gitti.

Ve Loughborough’daki kendi koçlarıyla birlikte Clarke, eski ağır sıklet şampiyonu ve eski arkadaşı Anthony Joshua’yı kendisine yardım etmeye çağırdı.

Clarke, “Birkaç günlüğüne biraz fikir tartışması yapmak için geldim. Antrenörlerimin spor salonunda başka dövüşçüleri var,” dedi. Gökyüzü sporları. “Neden onu aramayacağım?

“Bu oldukça normal bir uygulama, arkadaşlarınızdan birinden size bir içki, biraz tavsiye vermesini istiyorsunuz. Ne eksik ne fazla. Eldivenlerimi bağla, pedleri giy, bana bir içki ver, düşürmeyi bırakmamı söyle. o kurşun el ve o kadar.

Clarke, “Ne derlerse desinler, iki kez dünya ağır sıklet şampiyonu, birleşik şampiyon, olimpiyat altın madalyası sahibi, onun hakkında ne istersen onu söyle” dedi. “Ondan tavsiye alacağım [rather] Bilgisayarın arkasında oturup Big Mac yiyen John’dan daha iyi.”

Clarke için iyiydi. Ayrıca Joshua için olumlu olduğuna inanıyor. “Boks yapmayı seviyor. Bu çevre” dedi.

“Bir boks salonu özellikle bu devirde olmak için iyi bir yer. Boksörseniz ve şu anda dövüşmüyorsanız ve kendinizi pek iyi hissetmiyorsanız veya her neyse, spor salonuna gidin, çocuklarla biraz zaman geçir, içki vermene yardım et, biri için çantayı tut, bu senin için iyi, bu zihin için iyi.

“Bu topluluk.”

Chisora ​​ile bazı vahşi turlar almak özellikle Clarke için faydalı oldu. “Derek’e gelip işleri yoluna koymak için stilistik olarak mükemmel bir zamanlama olduğunu hissediyorum,” diye açıkladı.

Frazer Clarke
Resim:
Clarke, 12 Kasım’da kalitesini ve yumruk gücünü sergilemeye çalışacak

“Aslında benimle tam bir gün geçirdi. Fikir tartışması yaptık ve sonra gidip bir S&C seansı yaptım. Gerektiği yerde kredi. Bu adam çok sıkı çalışıyor. Çok zor.

“Bu gerçek. Bu gerçek bir idman. Büyük eldivenler belli ki ama Derek Chisora ​​istediğiniz kadar sert ve sert yapabilir. O orijinal gerizekalı, safkan, sert adam ve ondan da çok şey öğreniyorum. Sadece boks değil , küçük şeyler hakkında, spor salonunda olmak, kamp yapmak.”

Clarke, önümüzdeki ay Tyson Fury’nin WBC ağır sıklet şampiyonası için yapacağı mücadelede Chisora’yı indirime sokmaması konusunda uyarıyor.

“Bu dövüş için sadece fiziksel hazırlık değil, zihinsel taraf. Onu iki kez yenen birini boks yapıyor, oraya kendini utandırmak için gitmiyor. Gerçekten kendini koyuyor. Birçok insanın bunu istemediğini biliyorum. Devam etmek için savaşın,” dedi Clarke.

“Ama kusura bakmayın, Derek Chisora ​​deli gibi hazırlanıyor ve ona zor bir gün yaşatacak.

“AJ değil, değil [Deontay] Wilder, değil [Oleksandr] Usyk, başka nereye gidiyorsun? O da herkes kadar iyi bir şans verecek.”

Yüksek kalibreli dövüşçülerle vakit geçirmek, Clarke’ın hızla ilerlemeyi beklediğinin bir başka işareti. Kalitesini Sokolowski’ye karşı sergilemeyi planlıyor ve Nathan Gorman ve Fabio Wardley’nin bu ay için savaşacakları İngiliz ağır siklet unvanını şimdiden izliyor.

“Eğer bir Fabio Wardley ve Nathan Gorman’ın kavga ettiğine benzemediğimi düşünüyorsanız, bir kalem, kağıt ve bir kamerayla herkes kadar ringde olacağım. Orada olacağım. Profesyonel olarak işim bu. dövüşçü. İleriye değil etrafa bakın. Doğa bu” dedi.

“2023’te düzgün bir şekilde ilerlersem, olmak istediğimiz seviye bu.”
Kaynak : https://www.skysports.com/boxing/news/12040/12735923/frazer-clarke-prepares-for-key-test-by-sparring-derek-chisora-with-help-from-anthony-joshua-in-his-corner

SMM Panel PDF Kitap indir