Frazer Clarke, İngiltere’nin en iyi ağır sıklet adayı olduğunu ve Joseph Parker ile çarpışma rotasında olabileceğini söyledi | Boks Haberleri


Olimpiyat madalyası sahibi Frazer Clarke, profesyonel sıralamaları alt üst etmeye hazırlanıyor ve ülkede daha iyi bir ağır sıklet şansı olmadığında ısrar ediyor.

Clarke, ilk ve şimdiye kadarki tek profesyonel dövüşünü Şubat ayında yaptı, Jake Darnell’e karşı tek raundluk bir galibiyet. O zamandan beri bir el yaralanmasından kurtuluyor, ancak kendini ağır siklet sahnesinde yeniden başlatmaya kararlı.

Clarke, “Momentum, bir dövüşçünün kariyerinde çok büyük” dedi. Gökyüzü sporları. “Dur-kalk, bazı şeylere iyi bir başlangıç ​​olmadı ama fit olacağım ve gitmeye hazır olacağım.”

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Britanya’nın Olympians’tan şimdiye kadarki en iyi performanslarından bazılarına göz atın

Baş parmağında bir Bennett kırığı geçirdi, ancak rehabilitasyonu sırasında sağlam eliyle antrenman yaparken gücünü ve kondisyonunu başka bir seviyeye çıkarmak için çalışıyor. “Yanınızı, ayak hareketlerinizi mükemmelleştirin” dedi. “Çözüm bulmalısın. Tek elle yapabileceğin her şeyi mantıklı bir şekilde yapıyorum.”

Tokyo Olimpiyat Oyunlarında madalyalı bir amatör ve bronz madalya sahibi olan Clarke, bölümün gelecek gücü olduğu konusunda kararlı.

Potansiyelinin ve becerilerinin yeterince önemsenmediğine inanıyor. “Yapabileceklerim ve yapamayacaklarım için üzerime düşen birçok insan görüyorum. Kendimi kimseyle karşılaştırmak istemiyorum ama başkalarının ne yaptığını gördüğümde yapamayacağım hiçbir şey yok. herkesten daha iyi” dedi.

“Bir boks beyni söz konusu olduğunda, herkesi bir ülke miliyle yenerim, çoğu ağır sıklet neredeyse dünya seviyesine kadar. Ben bu oyunun tam bir deli öğrencisiyim, amatör ve profesyonel. İş beyninizi kullanmaya gelince, ben’ m, diğerlerinin üzerinde sıçramalar ve sınırlar.”

Ülkede ondan daha iyi bir ağır sıklet adayı görmüyor. “Kimse yok. Ve bunu biliyorum. Bence insanlar 30 yaşına bakıyor ve onun bir umut olmadığını, yaşlı olduğunu düşünüyor. Ondan uzağım. Fitim, güçlüyüm, ben” Hala benim hakkımda tüm hislerim var.Aslında gelişiyorum.Yavaş yakmış olabilirim,25 yaşında fiziksel olarak olgun değildim,zihinsel olarak olgun değildim,biraz daha uzun sürdü, dedi Clarke.

“Ülkedeki en iyi aday olduğumu biliyorum. Bir yıl içinde artık bir aday olmayacağım, umarım iyi galibiyetler elde ederim ve ilerlemeye devam ederim.

“Onlara temiz vuracağım, canlarının yandığı yerden vuracağım ve yumruklarımı da birleştirebilirim” diye uyarıyor. “Zamanla insanlar bunu görecek. Umarım insanlar beğenir.”

KHAN-BROOKPROMOTION 16-2-22.OPEN WORKOUTS,.TRAFFORD CENTRE,.MANCHESTER .PIC LAWRENCE LUSTIG.FRASER CLARK, AO ARENA SATURMANCHE'DE PROMOTER BEN SHALOM...S BOXXER PROMOSYONUYLA MÜCADELEDEN ÖNCE HALKA ANTRENMAN YAPAR 2-22 SKYSPORTS'TA CANLI
Resim:
“Hile yok.” Clarke popüler bir karakter ama aynı zamanda kaliteli bir boksör

Yeteneklerini sergilemeye hevesli ve 30 Temmuz veya 3 Eylül’deki olası dövüş tarihlerine hazır olmak için çalışıyor.

Eski GB Boxing kaptanı, “Çok hevesliyim. Dürüst olmak gerekirse, insanların beni ne kadar ciddiye aldığından emin değilim. Sanırım insanlar benim biraz hile yaptığımı düşünüyor” dedi.

“Muhammed Ali’nin bir sonraki gelişi olduğumu söylemiyorum ama iyi bir dövüşçü olduğumu biliyorum ve şu anki duruma bakarsam, o kategoriye çok ama çok kolay uyduğumu biliyorum… Oraya gitmekle ilgili. ve bunu yapıyor ve ışıklar altında kanıtlıyor.”

Clarke, üst düzey ağır sıkletleri kutuladı. Hatta profesyonel bir dünya şampiyonu olmaya devam edecek olan Joseph Parker ile amatör olarak yarıştı.

12 yıl önce Hindistan’daki bir turnuvada boks yaptılar ve kararı Parker aldı. Yeni Zelandalı, “Frazer, belki gelecekte beni yenmeyi deneyebilirsin” dedi. Gökyüzü Spor Haberleri.

Parker, “Bir amatör, Olimpiyat madalyası sahibi olarak çok başarılı ve profesyonel sahneye çıkıyor ve elindeki her şeyi veriyor ve biraz ses çıkarmaya çalışıyor,” diye devam etti Parker. “Uzun süredir ortalarda, uzun süredir dünyanın en iyileriyle dövüşüyor, bu yüzden bence ileride yapabileceğimiz bir mücadele olabilir. Ama yine de kariyerini inşa ediyor, hala kariyerini inşa ediyor.” kazanırsa, daha fazla galibiyet alması ve daha fazla kavga etmesi gerekiyor.”

KHAN-BROOKPROMOTION 16-2-22.OPEN WORKOUTS,.TRAFFORD CENTRE,.MANCHESTER .PIC LAWRENCE LUSTIG.FRASER CLARK, AO ARENA SATURMANCHE'DE PROMOTER BEN SHALOM...S BOXXER PROMOSYONUYLA MÜCADELEDEN ÖNCE HALKA ANTRENMAN YAPAR 2-22 SKYSPORTS'TA CANLI
Resim:
Clarke, fizikselliğini yeni bir düzeye çıkarmaya kararlı.

Frazer, “Ben sadece bir çocuktum” dedi. “Ülke dışına çıkmak için çok heyecanlıydım. Sanırım bu muhtemelen sadece ikinci uçağa binişimdi.

“Üç haftalığına ilk kez uzaktaydım, ilk kez ailemden bu kadar uzun süre ayrı kaldım.

“O noktada o hiç kimseydi, ben hiç kimseydim, o bir dünya şampiyonu oldu ve harika şeyler yaptı. Bu yüzden yıllar önce yüzüğü paylaşmak güzeldi.”

Ama Clarke, doğal olarak intikamını istiyor. “Hiçbir yanılsama içinde değilim, gidecek çok yolum var,” dedi.

“Ama ben hırslı bir adamım. Joe’nun tarzına bakarsın, benim tarzıma bakarsın, eğlenceli olurdu, ileride harika bir dövüş olurdu. O benim üzerimde bir galibiyete sahip. Benim üzerimde bir galibiyeti olan herkes ve galibiyeti geri alamadım, bu sadece bende, bu sadece benim, bu benim, doğa – sen sadece o galibiyeti geri almak istiyorsun.”
Kaynak : https://www.skysports.com/boxing/news/12040/12635058/frazer-clarke-says-he-is-britains-best-heavyweight-prospect-and-could-be-on-a-collision-course-with-joseph-parker

Yorum yapın

SMM Panel