Fortnite ne zaman çevrimiçi olacak? Tüm bölgeler için Bölüm 3 Sezon 3 başlangıç ​​zamanı


Fortnite Chapter 3 Season 2, birkaç saat önce muhteşem bir canlı etkinlikle sona erdi. Canlı etkinlik sırasında Direniş, dövüşü bir Mecha’daki Hayali Düzen’e taşıdı ve IO’yu durdurmak için ellerinden gelen her şeyi yaptı. Etkinlik boyunca topluluk, Fortnite Evreninin tamamında birden fazla gerçekliğin kısa bir anına tanık oldu.

Topluluk, Obi-Wan Kenobi’nin Darth Vader’a karşı teke tek dövüştüğünü ve IO’nun en üst düzey yetkililerinden biri olan Geno’yu ilk kez gördüğünü gördü. Etkinlik, Paradigma’nın Doctor Slone’u unutarak yok etmesiyle sona erdi. Durumu şu anda bilinmiyor.

İlginçtir ki, Jonesy ve Vakıf, Geno’nun sinyaline kilitlendiğinde Sıfır Noktasına sıçradı. Büyük ihtimalle Geno’nun şu anda bulunduğu bölgeye nakledildiler.

Fortnite canlı etkinliği, “Devam Edecek” yazan bir ekran ve topluluğu daha fazla soru ile bırakan bir uçurum ile sona erdi.


Fortnite sunucu programına dalın

youtube kapağı

Night Night yükleme ekranı geri geldiği için kesinti süresinin 11-12 saat sürmesi bekleniyor. Etkinliğin 16:00 ET’de sona erdiği göz önüne alındığında, güncellemenin tüm süreç en geç 6:00 AM ET’den sonra tamamlanacak şekilde 4:00 AM ET’de yayına girebilir.

Epic Games, oyunlarına çok fazla trafik çekmeyi dört gözle bekleyeceğinden, bugün bir Pazar olduğu için aksama süresi daha fazla sürmemelidir. Bu nedenleri akılda tutarak, Pazar günkü güncelleme son tarihi güçlü görünüyor.

Popüler Fortnite veri madenciliği iFiremonkey’e göre, güncelleme 06:00 ET’ye kadar tamamlanmalıdır. Güncellemenin şu saatlerde yayınlanması bekleniyor: 3:00 AM PT / 6:00 AM ET / 11:00 AM BST.

Dünyayı Kurtar’ı devre dışı bırakan etkinlik bayrağı Doğu Saati ile 2 PM’de (şu andan itibaren 20 dakika sonra) etkinleştirilecek ve yarın Doğu Saati ile 6 AM’de devre dışı bırakılacak şekilde ayarlandı.Teşekkürler @Swag_Chri bunu belirttiğin için.

Gelecek sezonun fragmanı, muhtemelen mevcut sezon yayınlanmadan bir veya iki saat önce düşecek. Fragman herkese gelecek sezon ne bekleyeceği konusunda bir fikir vermeli. Ayrıca, Battle Pass fragmanı teknik olarak aynı anda yayına girmelidir. Bununla birlikte, önceki sızıntılar topluluğa ne beklemeleri gerektiği konusunda bir fikir verdi.

Fortnite canlı etkinliği de Darth Vader’ın yeni sezona gelişini doğruladı. Bununla birlikte, burada bahsedilen her şey spekülasyona dayanmaktadır. Resmi Fortnite Durumu Twitter sayfası, bununla ilgili hiçbir şeyden bahsetmiyor.

Bununla birlikte, güncelleme yayına girdikten ve oyuncular hala oyuna giriş yapamadıktan sonra, sorunu gidermelerine yardımcı olabilecek aşağıdaki fikirleri kullanabilirler:

  • Oyuncular, Epic Games başlatıcısından çıkış yaptıktan sonra Epic Games hesaplarına giriş yapmayı deneyebilir.
  • Bu işe yaramazsa, oyuncular yönlendiricilerini yeniden başlatmayı deneyebilir.
  • Yönlendiriciyi yeniden başlatmak yardımcı olmazsa, oyuncular sistemlerini yeniden başlatmayı deneyebilir.
  • Yukarıdaki adımlardan hiçbiri işe yaramazsa, oyuncular tekrar giriş yapmadan önce birkaç saat bekleyebilir. Topluluğun gelecek sezon için ne kadar heyecanlı olduğu göz önüne alındığında, sunucuların Fortnite Bölüm 3 Sezon 3 lansmanının erken saatlerinde sorun yaşaması ihtimali yüksek.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/fortnite/what-time-fortnite-coming-back-online-chapter-3-season-3-start-time-regions?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel