Filenin Sultanları, Sırbistan’a iniş yaptı: Lütfen desteklerinizi esirgemeyin

2021 Avrupa Şampiyonası’nda sanki finale meydana çıkan Filenin Sultanları, maçın oynanacağı kent olan Belgrad’a iniş yaptı.

Filenin Sultanları, Sırbistan'a iniş yaptı: Lütfen desteklerinizi esirgemeyin

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2021 Avrupa Şampiyonası’nda oynayacağı güya final karşılaşması için Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a geldi.

Milli takım, Nikola Tesla Havalimanı’nda Türkiye’nin Belgrad Büyükelçisi Hami Aksoy’un eşi Canan Aksoy ve Türk kurumlarının temsilcileri göre karşılandı.

Takım Kaptanı Eda Erdem Dündar, yaptığı açıklamada, kendilerinin de heyecanlı olduklarını açıklama ederek, “Fazla neşelendirici bir şekilde Belgrad’a vardık. Şu an her şey yolunda gidiyor. Takım olarak cümbür cemaat dinç. Bugünkü maça göre rakibimizi bekliyoruz.” diye konuştu.

Güzel işler varisi olmak istediklerini söyleyen Dündar, “Fazla zorlu bir virajdayız. Hakkımızda hayırlısı. Lütfen desteklerinizi esirgemeyin.” ifadelerini kullandı.

filenin-sultanlari-sirbistan-a-inis-yapti-lutfen-desteklerinizi-esirgemeyin-916835-1.

Canan Aksoy da ulusal takımı sabırsızlıkla beklediklerini vurgulayarak, “Geldikleri için çok mutluyuz. Destekliyoruz. Heyecanlıyız, inşallah kazanan olacağız.” biçiminde konuştu.

Ay-yıldızlı takım, 2021 Avrupa Şampiyonası’nda oynadığı 7 maçı da kazanma başarısı gösterdi.

Türkiye, bugün oynanacak Sırbistan-Fransa maçının galibiyle 3 Eylül Cuma günü benzeri finalde karşılaşacak.

Yorum yapın