FIFA 23, Robbie Keane FUT World Cup Hero kartının SBC olarak göründüğüne dair ipucunu sızdırıyor


Robbie Keane’in FUT World Cup Hero kartı yakında Ultimate Team kadrolarına ekleyebilecek tüm FIFA 23 oyuncularına sunulacak. Bu bilgiler, güvenilir sızıntı yapan FUT Sheriff tarafından yapılan en son sızıntıların bir parçasıdır. Bu benzersiz kartların bu gece promosyonun yayınlanmasıyla birlikte yayınlanması planlanıyor.

Bu kartlar paketler halinde mevcut olacak olsa da, onları alma ihtimalleri oldukça düşük olacaktır. Bu benzersiz baskı kartlarına olan talep, standart Kahraman kartlarından daha iyi istatistiklerle gelecekleri için yüksek olacaktır. EA Sports, FIFA Dünya Kupası vesilesiyle özel kart tasarımları oluşturmak için Marvel ile de işbirliği yaptı.

Doğal olarak, son sızıntılar, paketlere veya FUT pazarına güvenmek zorunda kalmayacakları için oyuncular için bir nimet olacak. Robbie Keane’in FUT World Cup Hero KKG’sinin tamamlanmasının ne kadara mal olacağı netleştirilmeli. SBC’nin ne zaman geleceğini kimse bilmiyor ve bu gece promo canlı yayına geçtiğinde olabilir. Bu, oyuncuların sabırsızlıkla beklediği hayati bilgilerden bazıları.

Sızan istatistikler doğruysa, oyuncular Ultimate Team kadroları için inanılmaz bir kart alabilirler. 90 puanlı ST kartı, standart versiyonuna kıyasla genel olarak +2’ye ve belirli alanlarda üstün istatistiklere sahiptir.

youtube kapağı

90 Hız ve 91 Şut, oyunda hücum dönüşleri için mükemmel bir potansiyel sunacak. Genel olarak, çok az kartın hız ve çekim açısından yüksek puanları vardır, bu nedenle bu kart metada çok iyi iş çıkarabilir.

İlginç bir şekilde, sızdırılan istatistikler Dribling’de 91’lik bir reyting öneriyor ve bu da Robbie Keane’in FUT World Cup Hero kartını FIFA 23’te daha da uygulanabilir kılıyor. Beceri Hareketleri ve Zayıf Ayak ile ilgili olarak ne tür yıldız reytinglerinin sağlanacağı henüz belli değil. Kartı, oyunculara mükemmel getiriler sunabilir ve muhtemelen metada baskın bir güç haline gelebilir.


Robbie Keane FUT World Cup Hero SBC ile birlikte FIFA 23’te daha fazla kart piyasaya sürülecek

Robbie Keane FUT World Cup Hero kartı, FIFA 23’te görünecek çeşitli seçeneklerden biridir. Kalan kartlar muhtemelen nadir paketlerin parçası olacak ve FUT jetonları/FIFA puanları kullanılarak elde edilebilir. World Cup Hero kartları oyunda yayınlandığında standart versiyonları paketlerden çıkarılacak.

youtube kapağı

FIFA 23’teki kartların neredeyse tamamı, artırılmış istatistikleri sayesinde oldukça ilginç görünüyor. Bu kartlara olan talep kaçınılmaz olarak yüksek olacak ve elde edilmesi maliyetli olacaktır. Robbie Keane’in SBC’si, oyunculara özel sürüm bir kart için ödeme yapmaktan kaçınmaları için mükemmel bir fırsat sunabilir.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/news-fifa-23-leaks-hint-robbie-keane-fut-world-cup-hero-card-appearing-sbc?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir