Fenerbahçe’nin kabusu olmuştu! Sarı Kanarya’nın hatırlamak bile istemediği Claudio Maldonado şimdi ne yapıyor?


Fenerbahçe’ye hayallerde yaşayan futbolcular arasında akla ilk gelen isimlerden biri olan Claudio Maldonado sadece 17 karşılaşmada taraftarı bezdirmeyi başarmıştı. Mbwana Ally Samatta, Islam Slimani ve Milos Krasic ile birlikte Sarı Kanarya’nın unutmak istediği futbolcular arasında yer alan Claudio Maldonado’nun oğlu olarak Brezilya Serie A Ligi ekiplerinden Bragantino’daki yardımcı antrenörlük görevi de sona erdi.

j1

FENERBAHÇE’YE HAYAL KIRIKLIĞI YAŞATMIŞTI

Claudio Maldonado’nun kendisine profesyonel bir teknik adam olarak yetişme fırsatı veren Bragantino okullarına veda etti.

j2

2 YILDA GÖREVİNE SON VERİLDİ

Maldonado futbolcularına özverileri, saygıları ve kısıtlamaları için teşekkür etti.

j3

CLAUDİO MALDONADO SOSYAL MEDYADA AŞKA GELDİ

Sosyal medya hesabını aktif kullanan eski futbolcu Claudio Maldonado her fırsatta eşine sahip olduğu aşkı ifade etmekten de geri durmuyor.

Büyük aşk sonrası birlikteliklerinde 13 seneyi devirdiklerini ifade eden Maldonado kızı ve eşiyle birlikte sık sık paylaşımda bulunuyor.

j4

Son olarak Instagram hesabının hikaye kısmında eşinin tüm boyutlarını paylaşan Claudio Maldonado, sevgisini kalp emojisi ile gösterdi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Beşiktaş'ın büyük fiyaskosuydu!  Oğul hali şaşırttıBeşiktaş’ın büyük fiyaskosuydu! Oğul hali şaşırttı
Wanda Nara Icardi'yi G.Saray'dan koparıyor!  O video sonrası ortalık karıştıWanda Nara Icardi’yi G.Saray’dan koparıyor! O video sonrası ortalık karıştı
'Dünya Kupası'ndan sonra...' G.Saray'ı heyecan sardı...‘Dünya Kupası’ndan sonra…’ G.Saray’ı heyecan sardı…
Kaynak : https://www.mynet.com/fenerbahce-nin-kabusu-olmustu-sari-kanarya-nin-hatirlamak-bile-istemedigi-claudio-maldonado-simdi-ne-yapiyor-353402-myspor

SMM Panel PDF Kitap indir