Fenerbahçe’den Napoli’ye transfer olan Kim Min Jae: Hala öğrenme ve geliştirmem gereken şeyler varFenerbahçe’den Napoli’ye transfer olan Kim Min Jae, Güney Kore basınına konuştu. “Hala öğrenmem ve geliştirmem gereken şeyler. Teknik direktörün bana hedefli tam olarak yapmaya çalışmak. Top bir lige adapte olmak zor ama koşulsuz olarak bunu gerçekleştirmem amaçlı olmak.” kullanımları.

Futbol Haberleri Yayın Tarihi: 23.09.2022- 18:40
Fenerbahçe’den Napoli’ye transfer olan Kim Min Jae, Güney Kore basınına açıklamalarda bulundu.

Güney Kore Milli Takımı ile Dünya Kupası’nda yer alacak 25 futbolcu, “Herkes Dünya’da oynamayı hayal ediyor. Ben ilk kez Dünya Kupası’nda oynayacağım ve bu biraz endişeliyim.” dedi.

Kim Min’e adaptasyonu için geliştirici Kim Min Mine, “Napoli’yi öğrenme ve geliştirmem gerekli şeyler var. Teknik direktörün bana hedefle tam olarak yapmaya çalışmak. arkadaşlar da bana yardım etti ve herkes bana çok iyi davrandı.” kullanımları.

Şu ana kadar İtalya Serie A’da en çok zorlaştırılan sorulan başarılı futbolcu, “Oliver Giroud. Kaliteli, güçlü ve güvenli bir santrfor. Ona karşı korumanızı ve 90 dakika boyunca onu işaretlemeye odaklanmalısınız.” diye konuştu.
Kaynak : https://www.aspor.com.tr/futbol/2022/09/23/fenerbahceden-napoliye-transfer-olan-kim-min-jae-hala-ogrenmem-ve-gelistirmem-gereken-seyler-var

SMM Panel PDF Kitap indir