Fenerbahçe’den İrfan Can Kahveci açıklaması! “Vahim hata…”

Fenerbahçe Kulübü, Göztepe maçının devre aralarında rakip oyuncu Atakan Çankaya ile yaşadığı olayın arkasında İrfan Can Kahveci’nin PFDK’ya sevk edilmesiyle ilgili flaş bir yorumlama yayınladı. Sarı-lacivertlilerin devlete ait sitesinden yapılan açıklamada, İrfan Can Kahveci ile Atakan Çankaya arasındaki diyaloğun kuşkusuz bir ‘saldırı’ özelliğinde olmadığına aksan yapıldı.

İşte o açıklama:

30 Kasım 2021 tarihinde gerçekleşen Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu sevklerine ilişkin görüşlerimizi Genel Sekreterimiz Burak Kızılhan bugün yaptığı açıklamalarla değerlendirmişti.

Gün içerisinde ortaya çıkan görüntüler, Genel Sekreterimizin Kulübümüz namına yapmış olduğu yorumlama ve tespitlerin ne dek içten olduğunu gözler önüne sermiştir.

Görüntülerde değişmez olduğu üzere futbolcumuz İrfan Can Kahveci ile karşı taraf oyuncu aralarında gerçekleşen diyaloğun şüphesiz bir ‘saldırı’ niteliğinde olmadığı, bir itiş kakıştan ibaret olduğu net bir şekilde görülmektedir.
Maç içerisinde yaşanan ve koridorda devam eden sataşmalardan doğan ikili diyaloğun sonunda yaşananlar futbol sahalarında derhal her hafta karşılaştığımız diyaloglardan farklı değildir.

SMM Panel PDF Kitap indir