Fenerbahçe’de ayrılıklar peş peşe! 6 isim gözden çıkarıldı

Süper Lig’e verilen arada santrfor mevkisine takviye yapmak isteyen Fenerbahçe Yönetimi, kadrosundaki tanıdık olmayan şişkinliğinden kurtulup yeni transferine yer açmaya çalışıyor.

Allahyar Sayyadmanesh’in kiradan dönmesiyle tanıdık olmayan sayısı 15’e meydana çıkan sarı lacivertlilerin transfer yapabilmesi için asgari 2 oyuncusunu göndermesi gerekiyor. Hull City’ye transferi imzaya kalan Allahyar’ın arkasından takımdan gönderilecek isimler merak konusu oldu.

Hürriyet’in haberine göre; 6 futbolcuyu gözden çıkaran Fenerbahçe yönetimi, gelecek olan teklifleri değerlendirmeye alıp gerekli kolaylığı sağlamaya hazırlanmış.

İşte o isimler…

Hull City, Miha Zajc’a talip oldu ancak transferi için yapılan görüşmelerde demin bir anlaşmaya varılamadı. Karagümrük ve bazı Anadolu kulüplerinin istediği Max Meyer’in de ayrılmasına belirli gözüyle bakılıyor.

Marcel Tisserand için de Fransa’dan Saint-Etienne ve Almanya’dan Hertha Berlin kulüpleri devreye girdi. Fenerbahçe Yönetimi’nin keza, gitmek istemeleri halinde Luiz Gustavo ve Jose Sosa’ya rahat sağlamaya hazırlanmış olduğu ama iki futbolcunun da böyle bir niyetinin olmadığı öğrenildi.

Geçen sezonun yıldızları aralarında yer alan oysa bu sezon beklentilerin çok aşağıda kalan Dimitrios Pelkas’ın da hakiki değerini verecek bir kulübün çıkması halinde satılabileceği belirtildi.

Ukrayna basınında yer alan haberlere tarafından; Yunan futbolcuya, Zorya Luhansk Kulübü talip oldu. Zorya’nın dışarıya Avrupa’dan birçok takımın yakından ilgilendiği 28 yaşındaki ofansif orta saha oyuncusunun Fenerbahçe ile sözleşmesi 30 Haziran 2023 yılına dek devam ediyor.

Yorum yapın