FENERBAHÇE TRANSFER HABERİ: Mesut Özil’e resmi teklif! İstanbul’a geldiler… (FB spor haberi)

Süper Lig’de üst üste transfer kayıpları yaşamış Fenerbahçe’de flaş Mesut Özil gelişmesi yaşanıyor. Sarı lacivertli ekipte demin istediği performansı gösteremeyen dünyaca meşhur yıldız için bomba bir transfer teklifi geldi.

Fotomac.com.tr’den Ömer Faruk Özcan’a konuşan Fatih Doğan, Mesut Özil için Katar ekiplerinin devlete ait önerge yaptığını ve bu transfcer için İstanbul’a geldiklerini açıkladı.

İşte Fatih Doğan’ın bütün açıklamaları:

Mesut Özil, Fenerbahçe’de bir türlü istediği performansı bulamadı. Gerçekten sadece performansı yok, iyi olmasına karşın mutlu da olamıyor. Mesut Özil’in Pereira ile de yaşadığı sıkıntılar da var. Mesut Özil’i yeteri dek kullanamayan bir Pereira var. Bu süreci biliyoruz.

KATAR’DAN MESUT’A CİDDİ TEKLİF

Bütün bu süreç yaşanırken, takriben 3 hafta önce Mesut’a Katar temsilcileri fazla önemli ilk teklifi yaptılar. Ve ısrarlarını sürdürüyorlar.

“İSTANBUL’A GELDİLER”

Geçen hafta bir gelişme olmuştu. En son Katar temsilcilerinin İstanbul’a kadar gelip, niyetlerinin fazla olduğunu Mesut Özil’i Katar’da bakmak istediklerini fazla çekici bir öneri getirdiklerini biliyoruz.

Bağlı Mesut’un bir Fenerbahçe aşkı var. O yüzden Fenerbahçe’den yeteneklerini göstermeden, taraftarlarla bütünleşmeden kopmak çok basit yok. Fakat Pereira’nın durumu Mesut Özil’i kararsızlığa itmiş durumda. Katar temsilcisi, Mesut’un kararını vermesini ve onlara gitmesini bekliyor.

“F.BAHÇE’DE RADİKAL KARARLAR ÇIKABİLİR”

Fenerbahçe’de sadece Mesut yok dün saat 4’ten bu yandan fazla sıcak bir trafik var. Fazla radikal kararlar çıkabilir.

Yorum yapın