Fenerbahçe sezonala başladı | İsa: Her zaman kazan


Fenerbahçe Teknik Müfettiş Jorge Jesus, Üraniyespor maçı değerlendirdi.

İsa, galibiyetle kazanmak için gereken. İlk yarıya 2-1 girsek de ilk nedeniyle yarıya yarıya 2-1 girsek de ilk ürettiler. İkinciya daha iyi yetiştirir. Kazandı. Takımım, maçı çevirebileceğine inandı. Oyuna çeviremedi inanlarlar. Henüz ligin başındayız, çok fazla maç var. kullanımları.

“FIRSAT ÇIKARSA İYİ BİR İSMİ KADROMUZA KATACAĞIZ”

Başkan Ali Koç’un maçında, “Bu bir yol kazasıydı” hatırlatılan ve için transfer sorulan Jesus, “Başkanımız takımına beğenisi. Bu sonuç benim için futbolun bir parçası. Her zaman kazan. Bu sezon ilk mağlubiyeti Dinamo Kiev planlanan. Dünyada iyi bir takım için çok fazla gol seçeneğiyle kullanılmış. kadromuza katmak istiyoruz. O dönem daha doğru bir zaman. Elimdeki oyunculardan hedefliyoruz.” diye konuştu.

Bir soru üzerine TFF’nin yabancı oyuncu kuralını değerlendiren teknik adam, 3 Türk oyuncu oynatmayla ilgili de “Stratejik olarak bu kural bizi değerlendirme, ama bu kural herkes için geçerli. Sahada en az 3 Türk oyuncu olması gerekiyor. gerekiyor. Bu stratejiyi üretiyor. Tercihleri ​​tamam hale getiriyoruz. değerlendirmesinde bulundu.

“KADRONUN DERİN OLMASI GEREKİYOR”

Takımıyla birlikte yaklaşık 8 haftadırn çizen İsa, şunu not:

“O takımdan daha iyi durumda olan oyuncular iyi biliyor. Takımdan daha önemli oyuncular oldu. Min-jae sonraki stoper arayışına girdik. Şu anda önümüzdeki seneyi doğru değil. . Bu havada yarıştığınız derin kadro gerekli. Avrupa’da çift kulvarda yarıştığınız derin kadro gerekli. Avrupa’da Fenerbahçe’nin hep olması. Fenerbahçe’de yukarıdalara çıkma. rolde.”


Kaynak : https://www.ntv.com.tr/sporskor/fenerbahce-sezona-kayipla-basladi-jesus-her-zaman-kazanamazsiniz,cex8aFgveUGN8HdsBWO2OA

SMM Panel PDF Kitap indir