Fenerbahçe – Kayserispor maçı sonrası İsmail Kartal: Futbolun adaleti tecelli etmedi | Ziraat Türkiye Kupası maçı

Fenerbahçe ile Kayserispor, Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu’nda kozlarını paylaştı. Kadıköy Ülker Stadyumu’nda oynanan mücadeleden 1-0 mağlup ayrılan sarı-lacivertliler kupaya veda etti. Kanarya’da teknik direktör İsmail Kartal mücadelenin arkasından açıklamalarda bulundu.

İşte o sözler…

İsmail Kartal: Fenerbahçe bugün her şeyi yaptı. 11’e 11’ken ve 11’e 10’ken bile futbol namına hiçbir şey yapmayan Kayserispor karşısında üstün oynayan, gol pozisyonlarına giren Fenerbahçe’ydi.

Göreve geldiğimden beri yediğimiz gollere bakıyorum, auta gidecek top gol oluyor. Baraja çarpıp dönecek bir top gidiyor gol oluyor.

Çok artı gol pozisyonu üretmemize karşın maalesef o istediğimiz golü bir türlü bulamadık. Futbolun adaleti bu akşam tecelli etmedi.

Oyunumuzu geliştirdiğimizi görebiliyorum. Tarafsız değerlendirenler de bunu görebiliyor. Hayatımda maç kaybettim ama bu şekilde maç kaybetmek fazla üzdü bizi.

Yerinde müdahaleler yaptığımızı düşünüyorum. Bir türlü golü bulamadık. Zaten golü bulsak bu akşam turu geçen biz olurduk. Yaşanacakmış bu, yaşandı. Sezonu en hoş şekilde götürmeye çalışacağız.

Bazı maçları kaybedersin lakin bu şekilde kaybetmek beni de oyuncularımı da çok üzdü. Böyle bir gol yiyip elenmeyi, benim takımım hak etmedi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal Kayserispor maçı sonrası konuştu! “Yaşanacakmış yaşandı”

Yorum yapın