Fenerbahçe haberleri | Vitor Pereira 3 ismi yeniden 11’de değerlendirecek!

Fenerbahçe krizi fırsata çevirme hedefinde. Bugüne değin alternatifsiz oynayan Altay, Gustavo ve Valencia’nın sakatlığında sarı lacivertliler yeni bir kimliğe bürünmeye hazırlanıyor.

Türkiye Gazetesi’nin haberine göre; Kaleyi teslim alacak Berke, Altay’a iyi bir alternatif olduğunu kanıtlama fırsatı bulacak.

İPLER SOSA’YA TESLİM EDİLECEK

Oysa asıl olay orta bölge ve atak hattında gerçekleşecek. Gustavo’nun yokluğunda ipler Sosa’ya teslim edilecek. Sambacıya tarafından daha ofansif ve hızlı olan Tangocu’nun takım ritmini yukarı çekmesi hedefleniyor.

FORVETE BERISHA

Pereira’nın bir öteki mecburi hamlesi hücumda olacak oysa, Berisha ilk kez hakiki mevkiinde ter dökecek. Valencia ve Serdar Dursun’un yokluğunda en uçtaki isim Berisha olacak.

İRFAN CAN 11’E

Alman golcüye sağda İrfan Can eşlik edecek. Solda ise Pelkas ile Rossi yarışı sürüyor. Konya’da oyuna girer girmez farkını hissettiren İrfan ile Salzburg’dayken cinayet sahası içinde bitiricilik oranı yüzde 85 olan Berisha’nın gol krizini çözmesi bekleniyor. Antwerp deplasmanında Pereira’nın Sosa, Berisha ve İrfan’dan beklentisi çok yüksek.

KAPTANLIK PAZUBANDI SOSA’YA

Antwerp maçında kaptanlık bandını Sosa’nın takması bekleniyor. Birinci kaptan Gustavo ile üçüncü kaptan Altay sakatlık nedeniyle kadroda olmayacak. İkinci kaptan Mesut Özil de riske edilmeyecek. Belçika’da kaptanlık görevini Sosa üslenecek, ikinci kaptan ise Mert Hakan olacak.

Yorum yapın