Fenerbahçe haberleri | Mert Hakan Yandaş’tan Olympiakos başkanına yanıt! “Yunanistan’da…”

UEFA Avrupa Ligi’nde ülkemizi temsil eden takımlardan Fenerbahçe, Royal Antwerp’e aleyhinde aldığı güzel galibiyetle birlikte önceki maçlarda alınan sonuçları unutturmayı başardı. İlk 3 maçta yalnızca 2 puan toplayabilen sarı-lacivertliler, Belçika’da alınan 3 puanla birlikte puanını 5’e yükseltti ve gruptan çıkma şansını devam ettirdi.

Royal Antwerp’in fişini birincil yarım saatte çeken sarı-lacivertliler, Mert Hakan Yandaş, Meyer ve Berisha’nın birbirinden güzel golleriyle sahadan 3-0 galip ayrıldı.

Mücadelenin peşinde konuşan Mert Hakan Yandaş, Olympiakos başkanının küçük düşürücü açıklamaları için açıklama yaptı.

İşte Mert Hakan Yandaş’ın açıklamaları…

“Bizim için üzücü geçen 3 maçın ardındaki buraya takım olarak öbür bir bilinçle geldik. Taraftarı bu değin üzmeye hakkımız değil. Onlardan özür diliyoruz. Bu maç çok şen geçti. Çok mutluyuz. İnşallah burada kalmaz ve devamını getiririz. Bulunduğumuz kulvarlarda Fenerbahçe olarak gidebildiğimiz yere değin gitmek istiyoruz.”

“HER ŞEYİN BİLİNCİNDEYİZ”

İstanbul’da oynanan Fenerbahçe-Olympiakos maçının arkasından konuşan kulüp başkanı Marinakis, “Şehrimiz İstanbul’da kazanmak çok önemliydi. Tarihi anlara şahitlik ettik. Bunu, bütün Yunan halkına armağan ediyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

Antwerp galibiyetinin peşinde konuşan Mert Hakan Yandaş, “Olympiakos’u orada yenerek onların başkanına cevap saptamak istiyoruz. Her şeyin bilincindeyiz.” diye konuştu.

Yorum yapın