FENERBAHÇE HABERLERİ! Kadıköy’de isyan! Fenerbahçe taraftarından Aziz Yıldırım sesleri

Fenerbahçe’nin Kayserispor karşısında beraberliği 90+9’da gelen penaltı ile kurtardığı karşılaşmada sırasında da maç sonu stat açık havada da yönetime tepki vardı.

UEFA Avrupa Ligi’nde Royal Antwerp’i güzel Futbol ve net skorla yenmesinin arkasından sarı lacivertliler Ülker Stadı’nı büyük ölçüde doldurarak takımlarına yardım verdi.

Taraftarlar maç öncesinde oyuncuları tek tek tribüne çağırarak takımlarına takviye verirken misafir takımın skoru 2-0’a getirmesinin ardındaki ise gösterme değişti.

AZİZ YILDIRIM LEHİNE TEZAHÜRAT

Kayserispor’un 61. dakikada Gavranoviç ile bulduğu 2. gol sonrası takımlarını alkışlarla protesto eden sarı lacivertliler, sarı kırmızılı ekibin bazı ataklarında “Üç, üç, üç” biçiminde tempo tuttu. Sonraki bölümde ise tribünlerin hedefinde sarı lacivertli idare vardı.

Fenerbahçeli taraftarlar, maçın son bölümünde ve maçtan daha sonra olmak üzere uzun vakit “Yönetim istifa” ve “Ali Koç taraftara hesap ver” şeklinde bağırdı. Keza Fenerbahçeli taraftarlar maçın bitmesiyle eski başkan Aziz Yıldırım lehine tezahüratta bulundu.

Yorum yapın