FENERBAHÇE HABERLERİ – Fenerbahçe’de İrfan Can, Pelkas ve Mesut Özil Antwerp maçı öncesi Pereira ile görüşmüş!

Süper Lig’de tekrar tekrar aldığı 3 yenilgi ile bir arda dibi gören Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi’nde Belçika temsilcisi Antwerp’i deplasmanda 3-0 yenerek az kalsın hayata döndü.

Sarı-lacivertlilerin ortaya koyduğu futbol herkesi hoşnut etti. Takımda kısa vakit içinde bu denli dönüşümün ve yüksek motivasyonun nedenleri de yavaşça ortaya çıkmaya başladı.

Takvim’in haberine göre başlangıçta futbolcular bir araya gelerek topluca yemek yediler ve burda cümbür cemaat eteklerindeki taşları döktü.

3 FUTBOLCU PEREIRA İLE GÖRÜŞTÜ

Bu yemekli toplantıda takımda birlik ve beraberlik havası oluşurken Pelkas, İrfan Can Kahveci ve Mesut Özil’in de teknik direktör Vitor Pereira ile özel bir röportaj yaptığı ortaya çıktı. Bu 3 futbolcu Vitor Pereira’ya, “Defansa bu kadar destek etmemiz, çok koşmamız yeteneklerimizi öldürüyor. Saha içinde daha artı bağımsızlık olmak istiyoruz” dediler.

Bunun üstüne Pereira da Antwerp maçında kritik bir dokunuşa imza attı. Portekizli teknik adam öncelikle 4 merkez oyuncuyu bir arada oynattı. İrfan Can, Sosa, Mert Hakan ve Max Meyer bir arada oynayınca ekip daha kompakt topun kıymetini daha bilen ve geriye daha az koşmak zorunda kalan bir görüş çizdi.

Yorum yapın