FENERBAHÇE HABERLERİ – Emre Bol Fenerbahçe-Kayserispor maçını değerlendirdi!

EMRE BOL – LÜTFEN…

İstediğin değin iyi kalecin olsun. Bütün topları bölge… Gelin görün fakat iş gol atmaya geliyor. Golleri kurtaranın varsa ligde kalıyorsun, atanın varsa şampiyon. Fenerbahçe yıllardır topu 3 direk arasına atanı bir türlü bulamadı.

Fakat kalecileri konuştuk defalarca… Berisha’yı nereden buldunuz Allah aşkına? Bırakın gol pozisyonuna girmeyi, topla buluşmakta bile güçlük çekiyor.

Bir santrafor pozisyona girip atamasa sesimi çıkarmam. Lakin Berisha pozisyona da giremiyor. Golcünü, “gol atamayanlardan” seçersen sonucu da bu oluyor. İsmail Kartal’ı eleştiremem. Elindeki araç gereç bu! Yapabileceğini yapmaya çalışıyor.

Rakibin kolunu kanadını yaralamak için gol kurtarman yok, gol atman gerekiyor. Ne yazık oysa sarı-lacivertliler bunu beceremiyor. Lig zaten gitmişti, şimdi de Türkiye Kupası gitti. Bu kadar yatırım yapıp kupasız kalmak çok fena. Yıllardır bunu yaşıyor Fenerbahçe camiası… Elde kala kala Konferans kupası kaldı. Bakalım oradan ne vakit eleneceksiniz?

Doğru yapılan aktarma yok, açık konuşmak gerekirse yapılan hiçbir iş değil. Nereye değin? Alıp, alacağın tek kupadan da elenmek beni çok rahatsız etti açıkçası. Eminim bütün Fenerbahçeli taraftarları da etmiştir. Ya içten işler yapın, veya içten işler yapacak olanlara bırakın. Lütfen…

Yorum yapın