FENERBAHÇE HABERİ: Olay Fenerbahçe tespiti! “Yeni hoca…” (FB spor haberi)

Tümer Metin Fenerbahçe’nin Alanyaspor’a 2-1 mağlup olduğu maç sonrası teknik direktör Vitor Pereira’yı eleştirdi. Ferdi Kadıoğlu ve Nazım Sangare’nin 3-4-3’ün kenar oyuncusu olamayacağını belirten Tümer, Vitor Pereira ile yolların ayrılması halinde göreve kim gelirse gelsin o savunma sistemine dönüleceğini bahis etti.

Tümer Metin’in açıklamaları şöyle:

erde.

“FERDİ VE NAZIM’LA 3-4-3 OLMAZ”

“Fenerbahçe 3-4-3 gibi oynuyor. 3-4-3’ün kenar oyuncularından beklenti öbür, 3-5-2’de kenar oyuncularından beklenti farklıdır. Fenerbahçe’de Ferdi Kadıoğlu 3-4-3’ün sol kenar oyuncusu yok. Nazım Sangare de 3-4-3’te olmaz 3-5-2’nin sağ kanat oyuncusudur. Ferdi ile 3’lü olmaz. Ferdi’nin kendimce 3’lü savunmanın hiçbir uygun oynayacak meziyetleri değil.

“VITOR PERIRA GİDERSE 4’LÜ SAVUNMAYA DÖNÜLÜR”

Fenerbahçe’nin teknik direktörü değişirse kim gelirse gelsin 4’lü savunmaya döner. Fenerbahçe’nin kadrosu dışında olan herkesin ağzının suyunu akıtır. Dürüst dizilişle, dürüst formasyonla, herkesi sahanın içine çekerek, herkesi kucaklayarak…

“MESUT ÖZİL, PELKAS, JOSE SOSA, İRFAN CAN KAHVECİ…”

Mesut Özil’in, Pelkas’ın, Jose Sosa’nın kafa önde, Mert Hakan ortada yok, İrfan Can Kahveci sakatlıktan döndü kafa önde. Bu oyuncular seni hayal ettiren oyuncular, bu oyuncular seni hücumda genlerini ortaya çıkaracak oyuncular. Bu oyuncuların gönlü ayakları, ruhu, cebi, her tarafı hoşnut almak zorunda ama öyle gidersin sonuca. Kazanırken bile bu oyuncuların kafa yerde.

Yorum yapın