Fenerbahçe Antalya ’da ilk antrenmanını gerçekleştirdi

Ligin kalan bölümünün hazırlıkları için öğleden daha sonra özel uçakla Antalya’ya gelen Fenerbahçe, daha sonra Belek bölgesinde kamp oluşturacağı otele geçti. Sarı-lacivertliler Teknik Direktör İsmail Kartal yönetimindeki birincil antrenmanını otelin sahasında gerçekleştirildi. Antrenman öncesi İsmail Kartal, oyuncularıyla kısa bir buluşma yaptı.

Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketlerinin ardından gruplara ayrılan oyuncular top kapma ve pas çalışması gerçekleştirdi. İdman dar alanda yapılan atak ve defans organizasyonlarıyla tamamlandı. Hafif sakatlığı yer alan Serdar Aziz takımdan bambaşka koşu yaptı. Ülkelerinin milli takımlarında yer alan oyuncular, sakatlık ve Covid 19’dan, yaşanan eksiklikler nedeniyle Fenerbahçe’nin genç ağırlıklı bir kadroyla Antalya’da yer aldığı görüldü. Akşam antrenmanının birincil 15 dakikası basına açık olarak gerçekleştirildi. Fenerbahçe, hazırlıklarına yarın oluşturacağı çalışmalarla devam edecek. İsmail Kartal, Luiz Gustavo ile de yakından ilgilendi.

Fenerbahçe Antalya ’da ilk antrenmanını gerçekleştirdi

Fenerbahçe’nin kamp kadrosunda ise şu isimler yer aldı: Berke Özer, Muhammed Doğukan Demir, Abdullah Kaan Karaca, Furkan Iftihar Akyüz, Nazım Sangare, Filip Novak, Serdar Aziz, Yiğit Efe Demir, Bora Çuha, Emir Ortakaya, Ahmet Buğra Güven, Çağtay Kurukalıp, Ferdi Kadıoğlu, Luiz Gustavo, Jose Sosa, Miguel Crespo, Fatih Yiğit Şanlıtürk, Muhammed Gümüşkaya, Dimitris Pelkas, Miha Zajc, Max Meyer, Burak Kapacak, Ali Arda Bulut, Bright Osayi-Samuel, Mergim Berisha, Serdar Dursun, Melih Bostan, Arda Okan Kurtulan.

Fenerbahçe Antalya ’da ilk antrenmanını gerçekleştirdi

SMM Panel PDF Kitap indir