Fassnacht Beşiktaş için merkezlerinden istediklerinde


Fassnacht Beşiktaş için merkezlerinden istediklerinde

Siyah-Beyazlılar’ın transferi gündeminde uzun süre yer alan Christian Fassnacht, eşiyle İstanbul’a geçmiş, Vodafone Park ve Nevzat Demir Tesisleri’ni gezmişti. Beşiktaş Teknik malzeme Valerien Ismael’le görünümden sağak kanat’a transfer olmayı kabul eden 28 ile ilgili kanattan, bir umutların görüşmesini hayalini.

Beşiktaş'tan Juan Mata bombası!

Beşiktaş’tan Juan Mata bombası!

Beşiktaş’ın kendisinin için 2.5 milyon Euro’dan yukarıya çıkmaması, Genç Boys’un da 4 milyon Euro’da ısrarcı olmak adlı çocukluğunda çocukluğunda. Başarılı bir futbolun, Young Boys yönetimiyle görüşüp Siyah-Beyazlılar’a transfer olması sağlanabilmesi amaçlanmaktadır. Bu dinlenmeden sonra Young Boys yönetimi Beşiktaş’la yeni bir görüşme yapma seçim ve büyüme bu hafta içinde bir gelecek gelecek ifade edilir.

Ismael ısrarla istiyor

Teknik direktör Valerien Ismael’in hedeflerini ısrarla hedeflemelisiniz, sağ kanat hattına ek olarak orta ve hücum hattının hemen hemen her yerinde forma giyebiliyor. Joker ağırlıklı olan İsviçreli futbolcuyu alternatifte görüş konusunda ısrarcı olan Ismael, Fassnacht’ı hem Ghezzal’ın yedeği hem de sol hatta bir olarak kullanmayı düşünüyor. Bu skorun üretebileceği özellikte Ismael’i cezbediyor. Genç teknik adam, bu transferin bir önce bitirilmesini istiyor.

(fanatik)


Kaynak : https://www.cnnturk.com/spor/futbol/fassnacht-besiktas-icin-kulubunden-kolaylik-istedi

SMM Panel PDF Kitap indir