Fantezi Kriket İpuçları, Trinidad T10 Blast, Bronz Final için Bugünkü Oynama 11 ve Saha Raporu


Scarlet Ibis Scorchers, Cuma günü Tarouba’daki Brian Lara Stadyumu’nda Trinidad T10 Blast’ın Bronz Finalinde Cocrico Cavaliers ile karşılaşacak.

Scarlet Ibis Scorchers oynadığı on maçın altısını kazanarak ligi puan tablosunun en üstünde tamamladı. Ancak, ilk yarı finalde Blue Devils’e dört kaleyle kaybettiler.

Cocrico Cavaliers ise çıktığı on maçın dördünü kazanarak ligi rakiplerinin hemen altında tamamladı. İkinci yarı finali Leatherback Giants’a yedi kaleyle kaybettiler.


SLS vs CCL Olası Oynama 11 Bugün

SLS XI

Tion Webster (C), Khary Pierre, Randy Mahase (WK), Kamil Pooran, Dexter Sween, Joshua Ramdoo, Hakeem Mitchell, Anderson Mahase, Kieshawn Dillon, Mikhil Govia, Kashtri Singh.

CCL XI

Denesh Ramdin (C & WK), Jesse Bootan, Bryan Charles, Amir Jangoo, Strassark Sankar, Akiel Cooper, Sharon Lewis, Rakesh Maharaj, Ramesh Brijlal, Akeem Alvarez, Adrian Cooper.


Maç Detayları

SLS vs CCL, Trinidad T10 Patlaması, Bronz Final

Tarih ve Saat: 24 Haziran 2022, 21:30 IST

Yer: Brian Lara Stadyumu, Tarouba, Trinidad.


Saha Raporu

Brian Lara Stadı’ndaki saha, son birkaç maçta vuruş yapanların lehine oldu. Bu arada, tempocular da ellerinde yeni top ile biraz hareket elde etmeyi başardılar.

Sahada oynanan son iki maçtaki ortalama ilk vuruş sayısı 99 koşuyla kovalamak tercih edilen seçenek olmalıdır.


Bugünün SLS vs CCL Dream11 Maçında En Çok Tıklananlar

Avukat keeper

Amir Jangoo: Jangoo bu sezon şu ana kadar sopayla mükemmel bir formda. 11 maçta en yüksek 60 koşu puanı da dahil olmak üzere 302 koşu attı.

hamurlar

Tion Webster: Webster 173 sayı attı ve ayrıca 11 maçta dört küçük kapı aldı. Şu anda kendi tarafında en çok sayı atan oyuncu ve bu yaklaşan maçta da büyük bir vuruş yapabilir.

Jesse Bootan: Bootan, yaklaşmakta olan bu maçta takımı için hızlı atışlar yapabilen sert vuruşlu bir oyuncu. Bu sezon oynadığı 11 maçta 135 gol attı.

çok yönlü

Dexter Sween: Sween, tek başına kendi tarafı için maçları kazanabilen, üstün kaliteli çok yönlü bir oyuncu. 75 koşu attı ve ayrıca 11 maçında yedi küçük kapı aldı.

Adrian Cooper: Cooper, Cuma günü hem sopa hem de topla size bazı değerli puanlar sağlayabilir. 69 sayı attı ve ayrıca dokuz maçta üç küçük kapı aldı.

bowling oynayanlar

Sharon Lewis: Lewis, düzenli atılımlar sağlayabilen gerçek bir kalecidir. 11 maçta 2-1’lik en iyi rakamları da dahil olmak üzere yedi kale aldı.

Kieshawn Dillon: Dillon, devam eden bu sezonda oldukça iyi bir performans sergiledi ve 10 maçta yedi küçük kapı topladı. Fantezi takımınız için iyi bir bütçe seçimi olabilecek kaliteli bir melon.


SLS vs CCL Dream11 tahmin ekibinde seçilecek en iyi 5 oyuncu

Amir Jangoo (CCL) – 506 puan

Tion Webster (SLS) – 426 puan

Dexter Sween (SLS) – 379 puan

Denesh Ramdin (CCL) – 314 puan

Ramesh Brijlal (CCL) – 303 puan


SLS ve CCL Dream11 tahmin ekibi için Önemli İstatistikler

Amir Jangoo: 11 maçta 302 koşu

Tion Webster: 11 maçta 173 koşu ve 4 küçük kapı

Dexter Sween: 11 maçta 75 koşu ve 7 küçük kapı

Denesh Ramdin: 11 maçta 156 koşu

Ramesh Brijlal: 11 maçta 7 küçük kapı


SLS vs CCL Dream11 Tahmin Bugün

SLS vs CCL Dream11 Tahmin - Trinidad T10 Patlaması
SLS vs CCL Dream11 Tahmin – Trinidad T10 Patlaması

Fantastik Öneri #1: Denesh Ramdin, Amir Jangoo, Tion Webster, Kamil Pooran, Jesse Bootan, Dexter Sween, Adrian Cooper, Khary Pierre, Kieshawn Dillon, Sharon Lewis, Strassark Sankar

Kaptan: Deneş Ramdin kaptan yardımcısı: Tion Webster

SLS vs CCL Dream11 Tahmin - Trinidad T10 Patlaması
SLS vs CCL Dream11 Tahmin – Trinidad T10 Patlaması

Fantastik Öneri #2: Denesh Ramdin, Amir Jangoo, Tion Webster, Kamil Pooran, Jesse Bootan, Hakeem Mitchell, Dexter Sween, Ramesh Brijlal, Khary Pierre, Kieshawn Dillon, Sharon Lewis

Kaptan: Tion Webster kaptan yardımcısı: Dexter Sween.


Arjun Panchadar tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/fantasy-cricket-mantra/sls-vs-ccl-dream11-prediction-fantasy-cricket-tips-today-s-playing-11-and-pitch-report-trinidad-t10-blast-bronze-final?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel