Fantezi Kriket İpuçları, Bugünün Oynayan 11’i, ICC Erkekler T20I Dünya Kupası Alt Bölgesel Afrika Elemeleri A 2022, Maç 6 için Oyuncu İstatistikleri ve Saha Raporu


2022-23 ICC Erkekler T20I Dünya Kupası Afrika Alt Bölgesel Elemeleri A’nın altıncı maçında, 18 Kasım Perşembe günü Ruanda, Kigali’deki Integrated Polytechnic Regional Center’da Botsvana (BOT) ile Lesotho (LES) karşı karşıya gelecek.

Bu heyecan verici maç öncesinde BOT – LES Dream11 Tahmini, bugünün 11’leri, fantezi kriket tüyoları, en iyi oyuncu seçimleri ve saha raporları hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Lesoto, Mali’ye karşı ilk maçını 31 koşuyla kazandı. Botswana ise Ruanda’ya karşı ilk maçını beş kaleyle kaybetti.

Botsvana maçı kazanmak ve turnuvadaki ilk galibiyetini almak için her şeyini verecek, ancak Lesotho’nun daha iyi bir kadrosu var ve bu karşılaşmayı kazanması bekleniyor.


BOT – LES Maç Detayları

2022-23 ICC Erkekler T20I Dünya Kupası Afrika Alt Bölgesel Elemeleri A’nın altıncı maçı 18 Kasım’da Kigali’deki Integrated Polytechnic Regional Center’da oynanacak. Oyun 1:00 pm IST’de başlayacak şekilde ayarlandı. Maçın canlı skoru & yorumu Sportskeeda Canlı Skor bölümünden takip edilebilir.

BOT – LES, Maç 6

Tarih ve saat: 18 Kasım 2022, 13:00 IST

mekan: Entegre Politeknik Bölge Merkezi, Kigali


Saha Raporu

Kigali’deki Entegre Politeknik Bölge Merkezi’ndeki yüzey nezih görünüyor. Hem vurucu hem de bowling oyuncuları için pek çok fırsat var. Her iki takım da bu sahada kovalamayı tercih edecek.


BOT ve LES Form Kılavuzu

YİD – LN/R

LES – K


BOT vs LES Muhtemel Oynayan XI

BOT Oynayan XI

Sakatlık güncellemesi yok

Karabo Motlhanka ©, Boteng Maphosa, Thatayaone Tshose, Tharindu Perera, Mmoloki Mooketi, Phemelo Silas, Valentine Mbazo (wk), Reginald Nehonde, Katlo Piet, Vinoo Balakrishnan, Dhruv Maisuria.

LES Oynayan XI

Sakatlık güncellemesi yok

Chachole Tlali (c & wk), Mohammad Maaz Khan, Samir Patel, Mpiti Lerotholi, Waseem Yaqoob, Yahya Jakda, Mohleki Leoela, Mohammad Arbaaz, Thamae Gladwin, Tsepiso Chaoana, Molai Matsau.


BOT vs LES Dream11 Maç En Çok Tıklananlar

Avukat keeper

V Mbazo

V Mbazo, şüphesiz bugünkü maç için en iyi kaleci seçimi, çünkü en üst sırada vuruş yapacak ve iyi gol atma şansı yüksek. Ayrıca yakalama ve güdüklemeden ek puanlar kazanabilir. S Patel, bugünün Dream11 takımı için bir başka iyi seçim.

vurucular

P Silas

V Balakrishnan ve P Silas, Dream11 takımı için en iyi iki vurucu seçimidir. K Motlhanka son birkaç maçta olağanüstü iyi oynadı, dolayısıyla bugünün Dream11 takımı için de iyi bir seçim.

çok yönlü

R Nehonde

T Gladwin ve R Nehonde, Dream11 takımı için çok yönlü en iyi seçimlerdir çünkü en üst sırada vuruş yaparlar ve ayrıca on over kotalarını tamamlarlar. T Tshose, bugünün Dream11 takımı için bir başka iyi seçim.

Atıcılar

D Maisuria

Bugünün Dream11 takımı için en iyi bowling oyuncuları D Maisuria ve D Maisuria’dır. Her ikisi de son birkaç maçta harika bir şekilde bowling oynadılar ve ayrıca ölümlerde de bowling oynamaları bekleniyor. M Matsau, Dream11 ekibi için bir başka iyi seçimdir.


BOT vs LES maç kaptanı ve kaptan yardımcısı seçimleri

R Nehonde

R Nehonde’nin orta sırada vuruş yapması ve ayrıca dört over kotasını tamamlaması bekleniyor, bu da onu kaptanlık için en güvenli seçim yapıyor. Önceki yerel liglerde son derece iyi performans gösterdi.

P Silas

Saha vurucularla iyi dengelenmiş olduğundan, P Silas’ı büyük lig takımlarının kaptanı yapabilirsiniz. En üst sırada vuruş yapması bekleniyor.


BOT vs LES, Maç 6 için 5 Zorunlu Seçim

P Silas

K Motlhanka

R Nehonde

T Gladwin

T ayakkabılar


Botsvana – Lesotho Maç Uzmanı İpuçları

Saha, hem vurucu hem de atıcılar için fırsatlarla dengeli olduğundan, dengeli bir fantezi takımı oluşturmanız tavsiye edilir. Takımda deneyimli çok yönlü oyuncuları seçmek çok puan kazanmanıza yardımcı olabilir. Onları kaptan veya kaptan yardımcısı yapmak, maksimum puan kazanmanın ve büyük ligler kazanmanın başka bir iyi yoludur.


Botsvana – Lesotho Dream11 Bugünkü Tahmin, Kafa kafaya

Fantezi önerisi #1
Fantezi önerisi #1

Avukat keeper: S Patel, C Tlali

Vurucu: P Silas, K Motlhanka, V Balakrishnan

Çok yönlü: T Gladwin, R Nehonde, T Shose

Atıcılar: D Maisuria, M Matsau, T Chaoana


Botsvana – Lesotho Dream11 Bugünkü Tahmin, Büyük Lig

Fantezi önerisi #2
Fantezi önerisi #2

Avukat keeper: S Patel

Vurucu: T Perera, K Motlhanka, M Arbaaz

Çok yönlü: T Gladwin, R Nehonde, T Shose, W Yaqoob

Atıcılar: D Maisuria, Y Jakda, T Chaoana

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası

Sankalp Srivastava tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/fantasy-cricket-mantra/bot-vs-les-dream11-prediction-fantasy-cricket-tips-today-s-playing-11-player-stats-pitch-report-icc-mens-t20i-world-cup-sub-regional-africa-qualifier-a-2022-match-6?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir