Fantezi Kriket İpuçları, Bugünün Oynama 11’i ve ICC World T20 Avrupa Elemeleri için Saha Raporu, 5. sıra playoff


Malta (MAL), Cumartesi günü Gent’teki Belçika Ovalinde ICC World T20 Avrupa C Elemeleri C’de beşinci sıra için playofflarda Macaristan (HUN) ile karşılaşacak.

Malta turnuvadan beklenen sonucu alamadı. Üç maçından sadece birini kazandıkları ve B Grubu’nda üçüncü sırada yer aldıkları için playofflara kalamadılar. Malta şimdi kampanyasını Cumartesi günü bir galibiyetle olumlu bir notla bitirmeye çalışacak.

Öte yandan Macaristan, üç maçı da kaybederek yarışmada henüz bir maç kazanamadı. Mark Des Fontaine ve Harsh Mandhyan’ın beğenileri daha iyi bir performans sergilemek ve takımlarının sezonu galibiyetle bitirmesine yardımcı olmak istiyor.

MAL vs HUN Olası Oynama 11 Bugün

MAL XI

Bikram Arora (c), Varun Prasath, Heinrich Gericke, Basil George, Aaftab Khan (wk), Bilal Muhammed, Waseem Abbas, Justin Shaju, Zeeshan Khan, Samuel Stanislaus, Imran Ameer

HUN XI

Harsh Mandhyan, Abhijeet Ahuja (c&wk), Asanka Weligamage, Abhishek Kheterpal, Ali Farasat, Zeeshan Kukikhel, Mark Des Fontaine, Sandeep Mohandas, Satyadeep Ashwathnarayana, Zahir Safi, Bhavani Adapaka

Maç Detayları

MAL vs HUN, Maç 5. Sıra Kapalı, ICC World T20 Europe Eleme C

Tarih ve saat: 2 Temmuz 2022, 07:30 IST

mekan: Belçika Oval, Gent

Saha Raporu

Gent’teki Belçikalı Oval’deki saha, son maçlarda vurucuları tercih etti. Takımlar büyük toplamlar elde ederken, taraflar da bunları yakalamayı başardı. Mekanda oynanan son iki maçtaki ortalama ilk vuruş sayısı 122 koşudur.

Bugünün MAL vs HUN Dream11 Maçı En İyi Seçimler

Avukat keeper

Satyadeep Ashwathnarayan: Tarafı için güvenilir bir vurucu oldu ve ortalama 29.33 ile 88 sayı yaptı ve bu da onu kaleci pozisyonu için mükemmel bir seçim haline getirdi.

hamurlar

Varun Prasath Thamotharam: Varun Prasath, orta sıralarda kendi tarafında değerli koşular yapan kaliteli bir vurucu. Üç oyunda etkileyici bir ortalama 33 ile 99 koşu topladı ve onu fantezi tarafınız için iyi bir seçim haline getirdi. 7,83 gibi olağanüstü bir ortalamayla altı küçük kapı alarak etkili bir sol kol orta hızlı melon oyuncusu olduğunu kanıtladı.

çok yönlü

Zeshan Khan Kukikhel: Hem sopa hem de topla size puan getirme yeteneğine sahiptir. Müsabakadaki üç maçında ekonomik olurken 66 sayı attı ve dört küçük kapı aldı, bu da onu fantezi tarafınız için çarpan bir seçim haline getirdi.

bowling oynayanlar

Sandeep Mohandas: Sandeep Mohandas, önümüzdeki maçta Macaristan’ın bowling atağını yönetecek. İki küçük kapı aldı ve alt sıralarda 36 sayı attı.

MAL vs HUN Dream11 tahmin ekibinde seçilecek en iyi 3 oyuncu

Aaftab Han (MAL): 74 puan

Safi Zahir (HUN): 54 puan

Bikram Arora (MAL): 152 puan

MAL ve HUN Dream11 Tahmin Ekibi için önemli istatistikler

Zeeshan Kukikhel: Üç oyunda dört küçük kapı; bowling ortalaması: 14.25

Sert Mandhyan: Üç oyunda altı küçük kapı; bowling ortalaması: 14.00

İmran Emir: Üç oyunda 65 koşu; vuruş ortalaması: 32.50

MAL vs HUN Dream11 Tahmin Bugün (ICC World T20 Avrupa Elemeleri C)

MAL vs HUN Fantezi Öneri Ekibi 1
MAL vs HUN Fantezi Öneri Ekibi 1

Fantezi Önerisi #1: Satyadeep Ashwathnarayana, Harsh Mandhyan, Varun Prasath, Imran Ameer, Zeeshan Kukikhel, Mark Des Fontaine, Sandeep Mohandas, Basil George, Bikram Arora, Bilal Muhammed, Waseem Abbas

Kaptan: Zeeshan Kukikhel. Yardımcı kaptan: Varun Prasath

MAL vs HUN Fantezi Öneri Ekibi 2
MAL vs HUN Fantezi Öneri Ekibi 2

Fantazi Önerisi #2: Satyadeep Ashwathnarayana, Harsh Mandhyan, Varun Prasath, Imran Ameer, Zeeshan Kukikhel, Mark Des Fontaine, Sandeep Mohandas, Basil George, Bikram Arora, Bilal Muhammed, Waseem Abbas

Kaptan: Varun Prasath. Yardımcı kaptan: sert Mandhyan


Sudeshna Banerjee tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/fantasy-cricket-mantra/mal-vs-hun-dream11-prediction-fantasy-cricket-tips-today-s-playing-11-pitch-report-icc-world-t20-europe-qualifier-5th-place-playoff?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir