Fantezi Kriket İpuçları, Bugünün 11’leri Oynama ve Pondicherry Kadınlar T10 için Saha Raporu


Queens Bayanlar, 8 Temmuz Cuma günü Pondicherry Bayanlar T10 Maçı No.9’da Lionesses Women (QUN-W vs LIO-W) ile boynuzları kilitleyecek.

Queens Women şu ana kadar dört maçta iki galibiyet ve bir mağlubiyet aldı. Arka arkaya iki oyun kazandıktan sonra, Angels Women’a karşı önceki maçlarını sekiz kaleyle kaybettiler.

Bu yarışmada kazanan yollara geri dönmeyi umacaklar.

Bu arada, Lionesses Kadınlar da dört maç oynadı ancak şu ana kadar sadece bir maç kazanmayı başardı. Bir önceki maçlarında Prenses Kadınlara karşı ağır bir yenilgiye uğradılar.

Lionesses Kadınlar masanın altında çürümeye devam ediyor. Her iki takım da bu maçı kazanmak için can atacak ve bu onlar için çok önemli bir fikstür.


QUN-W vs LIO-W Olası Oynama XI’leri

dişi aslanlar

Sathya Gowri Sameera Yadav, Anjana B, Arthika Velmurugan, Arunadevi Sekar, Lella Tejaswini, Prasanna Mohanraj, Sivasankari Ramasamy, Uma Venkatesan, Sathiabama Zayasankar, Dirisha S, Selvarani Velayuthama.

Kraliçe Kadınlar

Roshini Rajasekaran, Nandhini Chandrasekaran (C), Rupashri Selvaperumal, Sri Lakshmi P, Lathika Babau, Soundharya Arumugam, Pooja Saravanan, Hema Sri Aravamuthan, Usha S, Betha Raghavika, Reena Thirugnanam.


Maç Detayları

QUN-W vs LIO-W, Pondicherry Kadınlar T10, Maç 9

Tarih ve Saat: 8 Temmuz 2022; 9:30 AM IST

mekan: Pondicherry Siechem Sahası, Pondicherry.


Saha Raporu

Bu mekandaki saha dengelidir ve hem vuruş yapanlar hem de bowling oynayanlar oyunda eşit söz hakkına sahip olacaklardır. Spinners, yüzeyden yardım alarak oynamak için önemli bir role sahip olacak.

Taraftarlar, yarasa ve top arasında başka bir ilginç savaş bekleyebilir.


Bugünün QUN-W – LIO-W Dream11 Maçında En Çok Tıklananlar

Avukat keeper

Sivasankari Ramasamy, Lionesses Women’dan bir küçük kapı bekçisidir. Kütüklerin arkasında iyi bir seçim ve ihtiyaç duyulması halinde orta düzende bazı hayati katkılar yapması bekleniyor.

hamurlar

Queens Women’in kaptanı Nandhini Chandrasekaran kullanışlı bir meyilli. Yarasa ile bazı değerli katkılarda bulunabilir. Nandhini başladı ve bu maçta onları daha iyi performanslara dönüştürmek için istekli olacak.

Ayrıca gerektiğinde kendi tarafı için hayati önem taşıyan bazı şeyleri de toplayabilir ve bu da onu değerli bir katkı yapar.

çok yönlü

Queens Women’dan Roshini Rajasekaran, şu ana kadar sopayla iyi bir performans sergiledi. Turnuvada dört maçta 82 koşu yaptı. Roshini topla da oldukça kullanışlı ve gerektiğinde bazı önemli fazlalıklarla oyuna dahil olabiliyor.

Dream11 fantezi ekibiniz için mutlaka seçilmelidir.

bowling oynayanlar

Uma Venkatesan, Lionesses Women için topun kilit oyuncusu oldu. Dört maçtan beş küçük kapı aldı ve tarafa önemli atılımlar sağlama yeteneğine sahip.

Uma, bu maç için bir başka en iyi katılım.


QUN-W vs LIO-W Dream11 Tahmin Ekibinde seçilecek en iyi beş oyuncu

Roşini Rajasekaran (Kraliçeler Kadınlar)

Nandhini Chandrasekaran (Kraliçeler Kadınlar)

Uma Venkatesan (Aslan Kadınları)

Sathiabama Zayasankar (Aslan Kadınları)

Arunadevi Sekar (Aslan Kadınları)


QUN-W ve LIO-W Dream11 Tahmin Ekibi için önemli istatistikler

(Önceki Baskıdan İstatistikleri içerir)

Roşini Rajasekaran: 82 koşu ve bir küçük kapı

Reena Thirgnanam: 86 koşu ve yedi küçük kapı

Sathiabama Zayasankar: Altı küçük kapı

Uma Venkatesan: Beş küçük kapı


QUN-W vs LIO-W Dream11 Tahmini (Pondicherry Kadınlar T10)

Fantezi Önerisi #1: Sivasankari Ramasamy, Nandhini Chandrasekaran, Anjana B, Pooja Saravanan, Roshini Rajasekaran, Reena Thirugnanam, Arunadevi Sekar, Sri Lakshmi P, Soundharya Arumugam, Sathiabama Zayasankar, Uma Venkatesh

Kaptan: Roshini Rajasekaran Yardımcı kaptan: Nandhini Chandrasekaran

Fantazi Önerisi #2: Sivasankari Ramasamy, Nandhini Chandrasekaran, Pooja Saravanan, M Prasanna, Roshini Rajasekaran, Reena Thirugnanam, Arunadevi Sekar, Arthika Velmurugan. Uma Venkatesh, Soundharya Arumugam, Sathiabama Zayasankar

Kaptan: Nandhini Chandrasekaran Yardımcı kaptan: Reena Thirugnanam.


S. Roshini Rajasekaran 20 artı koşu yapıp bir küçük kapı mı alacak?

şimdiye kadar 0 oy

Arjun Panchadar tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/fantasy-cricket-mantra/qun-w-vs-lio-w-dream11-prediction-fantasy-cricket-tips-today-s-playing-11s-pitch-report-pondicherry-women-s-t10?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir