Fantezi Kriket İpuçları, Bugünkü Oynama 11 ve Vitality T20 Blast, Maç 49 için Pitch Raporu


Worcestershire (WOR), Pazar günü Worcester’daki County Ground’da bir Vitality T20 Blast North Group maçında Leicestershire (LEI) ile boynuzları birbirine bağlayacak.

Her iki takım da şimdiye kadar rekabette mücadele etti ve kendilerini bir ölüm kalım durumunda buldular. Ancak, her iki takım da Warwickshire’a karşı önceki maçlarını kazandı. Worcestershire 15 koşu farkla kazanırken, Leicestershire beş koşu farkla galip geldi.

Öte yandan Moin Ali’nin katılımı, sahip olduğu beceriler göz önüne alındığında Worcestershire’ı burada kazanan favoriler yapıyor.

WOR vs LEI Olası Oynanış 11 Bugün

İŞ XI

Ed Pollock, Brett D’Oliveira, Moeen Ali (ş), Colin Munro, Jack Haynes, Ben Cox (hafta), Ed Barnard, Dwayne Bravo, Josh Baker, Dillon Pennington, Pat Brown

LEI XI

Hamish Rutherford, Scott Steel, Arron Lilley, Colin Ackermann (ş), Rishi Patel, Ben Mike, Lewis Hill (hafta), Rehan Ahmed, Callum Parkinson, Naveen-ul-Haq, Will Davis

Maç Detayları

WOR vs LEI, Vitality T20 Patlaması, Maç 49

Tarih ve saat: 05 Haziran 2022, 07:00 PM IST

mekan: İlçe Zemin, Worcester

Saha Raporu

Worcester’daki County Ground’daki saha vuruş için oldukça iyi görünüyor. Vuruşların başında top biraz hareket edebilir, bu nedenle vurucuların atışlarını yaparken sabırlı olmaları gerekir. Tahtada yeterli sayıda koşu elde etmek için, atışı kazanan taraf önce vuruş yapmayı seçmelidir.

Bugünün WOR vs LEI Dream11 Maçı En İyi Seçimleri

Avukat keeper

Ben Cox: Cox’un önceki gezisi tam olarak iyi gitmedi, sadece üç koşu attı. Bununla birlikte, orta sıralarda kullanışlı koşular yapabilen kaliteli bir kaleci vurucudur ve bu da onu bu oyun için Dream11 fantezi ekibinizde olmazsa olmaz biri yapar.

meyilli

Colin Munro: Sınırları özgürce temizleyebilen güçlü bir vurucudur. Sert vuruş yetenekleri ve bu formattaki tecrübesi sayesinde, yarışmadaki en iyi vuruculardan biridir. Yarışmada şimdiye kadar dört maçta mükemmel bir ortalama 46.50 ile 186 koşusu var.

Her alanda başarılı

Brett D’Oliveira: Takımı için sopası ve topuyla güvenilir bir oyuncu. Etkileyici bir ortalama 32.40 ile 162 koşu attı ve beş maçta altı küçük kapı aldı. Bu oyun için Dream11 fantezi ekibiniz için değerli bir seçim olduğunu kanıtlayabilir.

melon

Naveen-ül-Hak: Topu her iki yöne savurma yeteneği ona fayda sağladı ve onu fantezi tarafınız için olmazsa olmaz bir oyuncu haline getirdi. Turnuvada şu ana kadar beş maçta yedi küçük kapı aldı.

WOR vs LEI Dream11 tahmin ekibinde seçilecek en iyi 3 oyuncu

Ay Ali (WOR) – 22 puan

Lewis Tepesi (LEI) – 53 puan

Dillon Pennington (WOR) – 120 puan

WOR ve LEI Dream11 tahmin ekibi için Önemli İstatistikler

Colin Munro – Dört maçta 186 koşu; vuruş ortalaması: 46.50.

Colin Ackermann – 111 beş maçta çalışır.

Ben Mike – Beş oyunda sekiz küçük kapı; bowling ortalaması: 15.25.

WOR vs LEI Dream11 Tahmini Bugün

WOR vs LEI Fantasy Öneri Ekibi 1
WOR vs LEI Fantasy Öneri Ekibi 1

Fantastik Öneri #1: Ben Cox, Colin Munro, Jack Haynes, Rishi Patel, Brett D’Oliveira, Moeen Ali, Ben Mike, Rehan Ahmed, Naveen-ul-Haq, Callum Parkinson, Pat Brown

Kaptan: Brett D’Oliveira. kaptan yardımcısı: Mehmet Ali.

WOR vs LEI Fantasy Öneri Ekibi 2
WOR vs LEI Fantasy Öneri Ekibi 2

Fantastik Öneri #2: Ben Cox, Colin Munro, Jack Haynes, Rishi Patel, Brett D’Oliveira, Scott Steel, Ben Mike, Rehan Ahmed, Naveen-ul-Haq, Callum Parkinson, Pat Brown

Kaptan: Brett D’Oliveira. kaptan yardımcısı: Ben Mike.


Sudeshna Banerjee tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/fantasy-cricket-mantra/wor-vs-lei-dream11-prediction-fantasy-cricket-tips-today-s-playing-11-and-pitch-report-vitality-t20-blast-match-49?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel