Fantezi Kriket İpuçları, Bugünkü Oynama 11 ve Vincy Premier League T10, Maç Eleme 2 için Saha Raporu


Salt Pond Breakers (SPB), Pazar günü St Vincent’taki Arnos Vale Ground’da Vincy Premier League T10 2. Eleme maçında Botanik Bahçeleri Rangers (BGR) ile karşılaşacak.

Gardens Botanical Rangers ilk eleme maçında La Soufriere Hikers tarafından on kaleyle mağlup edildi. Bu, finale kalmak için son şansları olduğundan, önceki oyunlarındaki hataları tekrarlamak istemeyecekler.

Bu arada, Salt Pond Breakers, sekiz maçın altısını kazanarak lig aşamasında etkileyici görünüyordu. Bu maç kimin finale çıkacağını belirleyecek ve her iki takım da ellerinden geleni yapacak.

SPB vs BGR Olası Oynama 11 Bugün

SPB XI

Anson Latchman (hafta), Kadir Nedd, Atticus Browne, Rickford Walker, Davian Barnum, Ricavo Williams, Delorn Johnson, Benninton Stapleton, Jomel Warrican, Ryan John, Kadeem Alleyne

BGR XI

Wayne Harper (hafta), Salvan Brown, Mickel Joseph, Kenneth Dember, Ethan Gibson, Kimali Williams, Larry Edwards, Kesrick Williams (ş), Keron Cottoy, Razine Browne, Winston Samuel

Maç Detayları

SPB vs BGR, Vincy Premier League T10, Maç Eleme 2

Tarih ve saat: 3 Nisan 2022, 12:00 AM IST

mekan: Arnos Vale Ground, St. Vincent

Saha Raporu

Arnos Vale Ground’daki saha hem vuruculara hem de bowling oynayanlara yardımcı olmalıdır. Mekanda oynanan son iki maçtaki ortalama ilk vuruş sayısı 96 koşuyla, ilk vuruş tercih edilen seçenek olmalıdır.

Bugünün SPB vs BGR Dream11 maçında en iyi seçimler

Avukat keeper

Wayne Harper: Harper, şu ana kadar yarasa ile sansasyonel bir formdaydı ve ortalama 28.20’de 139 koşu yaptı. Kütüklerin arkasında da değerli olduğunu kanıtlayabilirdi.

hamurlar

Kadir Nedd: Nedd şu ana kadar takdire şayan bir performans sergileyen, dokuz maçta ortalama 15.12 121 koşu yapan ve aynı zamanda kase ile etkili olan sert vuruşlu bir vurucu. SPB vs BGR Dream11 fantezi ekibinizde olmazsa olmazlardan biri.

çok yönlü

Kadeem Alleyne: Alleyne, hem sopa hem de topla katkıda bulunabilen kaliteli bir çok yönlü oyuncudur. Dokuz maçta sekiz küçük kapı alırken 195 sayı attı. O, Dream11 fantezi tarafınızda olmazsa olmaz bir oyuncu.

bowling oynayanlar

Razine Browne: Browne kaliteli bir melon ve dokuz maçta ortalama 16.83 ile altı küçük kapı aldı. Fantezi takımınız için olmazsa olmaz bir oyuncu.

SPB vs BGR Dream11 tahmin ekibinde seçilecek en iyi beş oyuncu

Kenneth Dember (BGR) – 249 puan

Salvan Browne (BGR) – 258 puan

Anson Latchman (SPB) – 128 puan

Rickford Walker (SPB) – 189 puan

Larry Edwards (BGR) – 219 puan

SPB ve BGR Dream11 tahmin ekibi için önemli istatistikler

Ryan John: Dokuz oyunda 136 koşu ve on küçük kapı; vuruş ortalaması: 19.42

Wayne Harper: Dokuz maçta 141 koşu; vuruş ortalaması: 28.20

Jomel Warrican: Beş oyunda yedi küçük kapı; bowling ortalaması: 9.14

SPB vs BGR Dream11 Tahmini

SPB vs BGR Fantezi Öneri Ekibi 1
SPB vs BGR Fantezi Öneri Ekibi 1

Fantastik Öneri #1: Wayne Harper, Kenneth Dember, Atticus Browne, Rickford Walker, Keron Cottoy, Ryan John, Larry Edwards, Kadeem Alleyne, Kesrick Williams, Razine Browne, Benninton Stapleton

Kaptan: Kadeem Alleyne kaptan yardımcısı: Ryan John

SPB vs BGR Fantezi Öneri Ekibi 2
SPB vs BGR Fantezi Öneri Ekibi 2

Fantastik Öneri #2: Wayne Harper, Kenneth Dember, Atticus Browne, Kadir Nedd, Keron Cottoy, Ryan John, Larry Edwards, Kadeem Alleyne, Jomel Warrican, Razine Browne, Benninton Stapleton

Kaptan: Ryan John kaptan yardımcısı: Kadeem Alleyne

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/fantasy-cricket-mantra/spb-vs-bgr-dream11-prediction-fantasy-cricket-tips-today-s-playing-11-pitch-report-vincy-premier-league-t10-match-qualifier-2?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın