Fantezi Kriket İpuçları, Bugünkü Oynama 11 ve Trinidad T10 Blast 2022, Maç 15 için Saha Raporu


Steelpan Strikers (SPK), Trinidad T10 Blast 2022’nin 15. maçında Soca Kings (SCK) ile Çarşamba günü Trinidad’daki Brian Lara Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek.

Steelpan Strikers turnuvada şu ana kadar dört maç oynadı. Bir kez kazandılar ve iki kez kaybettiler. Ayrıca bir maç daha iptal ettiler. Steelpan Strikers şu anda puan tablosunda beşinci sırada.

Soca Kings ayrıca şu ana kadar oynadığı dört maçın sadece birini kazandı ve sıralamada dördüncü sırada yer alıyor. Ancak, bu zafer Steelpan Strikers’a karşı geldi ve maçı 12 koşu farkla kazandılar.


SPK vs SCK Olası Oynanış 11 Bugün

SPK XI

Teshawn Castro, Lendl Simmons, Quinci Babel, Kiedel Glasgow, Jyd Goolie, Jarlarnie Seales, Adrian Ali (hafta), Rivaldo Ramlogan, Ahkeel Mollon, Philton Williams, Imran Khan (ş)

SCK XI

Jason Mohammed (ş), Isaiah Rajah, Kirstan Kallicharan, Jon Russ Jagessar, Sion Hackett, Shatrughan Rambaran, Ricky Jaipaul, Shiva Sankar, James Duncan, Chadeon Raymond, Rickson Maniram (hafta)


Maç Detayları

SPK – SCK, Trinidad T10 Patlaması 2022, Maç 15

Tarih ve Saat: 15 Haziran 2022, 21:30 IST

Yer: Brian Lara Stadyumu, Trinidad


Saha Raporu

Brian Lara Stadyumu’ndaki küçük kalenin dengeli olduğu biliniyor ve hem bowling hem de topa vuran oyuncuların burada eşit yardım bulması bekleniyor. Pacers ayrıca yeni topla hareket bulabilecek.


Bugünün SPK – SCK Dream11 maçında öne çıkan seçimler

Avukat keeper

Bir Şehzad Ali, Dream11 Fantasy Team’inizdeki küçük kapı görevlisi yuvası için iyi bir seçimdir. Orta sıradaki koşuları puanlayabilir ve üç maçta 156 vuruş oranıyla 78 koşu topladı.

hamurlar

L Simmons’ın çok sayıda uluslararası deneyimi var ve buradaki yargılamalar üzerinde büyük bir etkiye sahip olmaya çalışacak. Müsabakada ortalama 38.50 ve vuruş oranı 171’in üzerinde 77 koşu attı.

K Kallicharan 170’e yakın bir vuruş oranıyla üç istekada 78 sayı attı. Müsabakadaki en yüksek puanı 52’dir.

çok yönlü

J Mohammed, maçın gidişatını neredeyse tek başına değiştirebilen çok yönlü mükemmel bir oyuncu. Üç maçta 81 koşu yaptı ve SCK ile SPK Dream11 Fantasy Side arasında kaptanlık seçimi için iyi bir seçim.

bowling oynayanlar

S Sankar topla güzel vakit geçirdi ve atılımlar yapmayı başardı. Dört kale aldı.


SPK vs SCK Dream11 tahmin ekibinde seçilecek en iyi 5 oyuncu

S Sankar (SCK) – 150 puan

L Simmons (SPK) – 149 puan

J Muhammed (SCK) – 145 puan

Ali (SPK) – 141 puan

K Kallicharan (SCK) – 141 puan


SPK ve SCK Dream11 tahmin ekibi için önemli istatistikler

S Sankar: dört küçük kapılar

Simmons: 77 koşu

J Muhammed: 81 koşu

bir Ali: 78 koşu

K Kallicharan: 78 koşu


SPK vs SCK Dream11 Tahmin Bugün

SPK vs SCK Dream11 Fantastik Öneri #1
SPK vs SCK Dream11 Fantastik Öneri #1

Fantezi Önerisi #1: A Sehzad Ali, L Simmons, K Kalicharan, I Rajah, J Muhammed, C Raymond, J Goolie, S Sankar, R Jagessar, I Khan, P Williams

Kaptan: J MuhammedKaptan Yardımcısı: L Simmons

SPK vs SCK Dream11 Fantastik Öneri #2
SPK vs SCK Dream11 Fantastik Öneri #2

Fantazi Önerisi #2: A Sehzad Ali, L Simmons, K Kalicharan, I Rajah, J Muhammed, C Raymond, S Hackett, J Goolie, S Sankar, R Jagessar, I Khan

Kaptan: K KallicharanKaptan Yardımcısı: S Sankar





Kaynak : https://www.sportskeeda.com/fantasy-cricket-mantra/spk-vs-sck-dream11-prediction-fantasy-cricket-tips-today-s-playing-11-pitch-report-trinidad-t10-blast-2022-match-15-1?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir