Fantezi Kriket İpuçları, Bugünkü Oynama 11 ve Trinidad T10 Blast 2022, Maç 13 için Saha Raporu


Soca Kings (SCK), Trinidad T10 Blast 2022’nin 13. maçında Steelpan Strikers (SPK) ile Salı günü Trinidad’daki Brian Lara Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek.

Soca Kings şu ana kadar zorlu bir kampanya geçirdi. Şimdiye kadar oynadıkları üç maçı da kaybettiler ve masanın altında kaldılar. Cocrico Cavaliers’a karşı önceki maçlarını beş sayı farkla kaybettiler.

Steelpan Strikers ise üç maç oynadı ancak bir galibiyet kaydetti. Leatherback Giants’ı üç sayı farkla mağlup ettiler ve durum şu anki tabloya göre dördüncü sıradalar.


SCK vs SPK Olası Oynanış 11 Bugün

SCK XI

Jason Mohammed (ş), Isaiah Rajah, Kirstan Kallicharan, Jon Russ Jagessar, Sion Hackett, Shatrughan Rambaran, Ricky Jaipaul, Shiva Sankar, James Duncan, Chadeon Raymond, Rickson Maniram (hafta)

SPK XI

Teshawn Castro, Lendl Simmons, QuinCi Babel, Kiedel Glasgow, Jyd Goolie, Jarlarnie Seales, Adrian Ali (haftalık), Rivaldo Ramlogan, Ahkeel Mollon, Philton Williams, Imran Khan (ş)


Maç Detayları

SCK vs CCL, Trinidad T10 Blast 2022, Maç 13

Tarih ve Saat: 14 Haziran 2022, 21:30 IST

Yer: Brian Lara Stadyumu, Trinidad


Saha Raporu

Brian Lara Stadyumu’ndaki küçük kalenin dengeli olduğu biliniyor ve hem bowling hem de topa vuran oyuncuların burada eşit yardım bulması bekleniyor. Pacers ayrıca yeni topla hareket bulabilecek.


Bugünün SCK – SPK Dream11 maçında öne çıkan seçimler

Avukat keeper

Bir Şehzad Ali, Dream11 Fantasy Team’inizdeki küçük kapı görevlisi yuvası için iyi bir seçimdir. Orta sıralarda sayı atabiliyor ve iki maçta 39 koşu topladı.

hamurlar

L Simmons’ın çok sayıda uluslararası deneyimi var ve buradaki yargılamalar üzerinde büyük bir etkiye sahip olmaya çalışacak. Yarışmada 40 koşu yaptı.

çok yönlü

J Mohammed, maçın gidişatını neredeyse tek başına değiştirebilen çok yönlü mükemmel bir oyuncu. İki maçta 59 koşu yaptı ve SCK ile SPK Dream11 Fantasy Side arasında kaptanlık seçimi için iyi bir seçim.

bowling oynayanlar

S Sankar topla güzel vakit geçirdi ve atılımlar yapmayı başardı. İki kale aldı.


SCK vs SPK Dream11 tahmin ekibinde seçilecek en iyi 5 oyuncu

J Muhammed (SCK) – 105 puan

S Sankar (SCK) – 88 puan

C Raymond (SCK) – 85 puan

L Simmons (SPK) – 78 puan

J Goolie (SPK) – 76 puan


SCK ve SPK Dream11 tahmin ekibi için önemli istatistikler

J Muhammed: 59 koşu

S Sankar: İki küçük kapılar

C Raymond: İki küçük kapılar

Simmons: 40 koşu

J Goolie: 12 koşu ve bir küçük kapı


SCK vs SPK Dream11 Tahmin Bugün

SCK vs SPK Dream11 Fantastik Öneri #1
SCK vs SPK Dream11 Fantastik Öneri #1

Fantezi Önerisi #1: A Sehzad Ali, L Simmons, K Kalicharan, I Rajah, J Muhammed, C Raymond, J Goolie, J Seales, S Sankar, R Jagessar, I Khan

Kaptan: J MuhammedKaptan Yardımcısı: L Simmons

SCK vs SPK Dream11 Fantastik Öneri #2
SCK vs SPK Dream11 Fantastik Öneri #2

Fantazi Önerisi #2: A Sehzad Ali, L Simmons, K Kalicharan, I Rajah, J Muhammed, C Raymond, J Goolie, S Sankar, R Jagessar, I Khan, M Richards

Kaptan: C RaymondKaptan Yardımcısı: S Sankar

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/fantasy-cricket-mantra/sck-vs-spk-dream11-prediction-fantasy-cricket-tips-today-s-playing-11-pitch-report-trinidad-t10-blast-2022-match-13-1?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir