Fantezi Kriket İpuçları, Bugünkü Oynama 11 ve T20I Tri-Serisi için Saha Raporu, Maç 2


İrlanda Bayanlar (IR-W), Pazar günü Bready Cricket Club’da T20I Tri-Serisinin ikinci maçında Avustralya Bayanlar (AU-W) ile karşılaşacak.

Birkaç ay önce Kadınlar T20 Dünya Kupası finalinde İngiltere Kadınları’nı mağlup ettikten sonra, Avustralyalı Kadınlar uluslararası sahneye geri döndü. Hem ICC Women’s ODI hem de T2OI listelerinde küçük bir farkla ilk sırada yer alıyorlar.

Bu, daha önce Pakistan Kadınlarla karşılaştıkları için serideki ikinci maçı olacak. Ancak Pazar günü kötü hava koşulları nedeniyle maç yarıda kaldı.

İrlandalı Kadınlar ise son serilerinde Güney Afrika’ya üstünlük sağladı. Onlar için eşleşmediler ve özellikle evde oynandığını düşünürsek, güçlü bir şekilde geri dönmeyi umuyorlar.


IR-W vs AU-W Olası Oynanış 11 Bugün

IR-W XI

Leah Paul, Gaby Lewis, Mary Waldron (hafta), Amy Hunter, Laura Delany (ş), Rachel Delaney, Sophie MacMahon, Orla Prendergast, Georgina Dempsey, Jane Maguire, Rebecca Stokell

AU-W XI

Alyssa Healy (hafta), Rachael Haynes, Beth Mooney, Meg Lanning (ş), Ashleigh Gardner, Ellyse Perry, Tahlia McGrath, Alana King, Jess Jonassen, Darcie Brown, Megan Schutt.


Maç Detayları

IR-W vs AU-W, T20I Üç Serisi, Maç 2

Tarih ve Saat: 17 Temmuz 2022, 20:30 IST

Yer: Bready Kriket Kulübü, Bready


Saha Raporu

Bready Cricket Club pistinin yavaş olması bekleniyor ve bowling oyuncuları yarışmanın ilk aşamalarında üstünlük elde etti. 120 ile 140 arasında bir puan bu mekanda eşit olabilir.


Bugünün IR-W – AU-W Dream11 maçında öne çıkan seçimler

Avukat keeper

Alyssa Healy, dünyanın en tehlikeli kalecilerinden biridir. Sopayla gösterdiği performansla oyunu alıp götürebilecek korkulan bir açıcıdır. Bu formatta 30’a yakın bir vuruş oranıyla 2136 koşu attı.

hamurlar

Beth Mooney, Avustralya kadrosunda önde gelen bir isim. ICC Bayanlar ODI sıralamasında 1 numara ve aynı zamanda İngiltere Kadınlara karşı T20 Dünya Kupası finalinde 47 üzerinden 62 puan aldı. Mooney, T20I kariyerinde 1649 koşu yaptı.

Tahlia McGrath, Avustralya’nın belki de en formda oyuncusu. Muhteşem bir Dünya Kupası kampanyası vardı. Nispeten kısa beş maçlık T20I kariyerinde şimdiye kadar, 156’nın üzerinde bir grev oranında 177 koşu attı ve henüz görevden alınmadı. Ayrıca ortalama 15.33 ile üç küçük kapı aldı.

çok yönlü

Ashleigh Gardner, son aylarda inanılmaz temasta olan üst düzey bir sanatçı. 52 T20I maçı oynadıktan sonra 130’a yakın bir vuruş oranıyla 815 koşu attı. Ayrıca 29 küçük kapı aldı ve Dream11 Fantasy Takımınız için harika bir çarpan seçimi.

İrlandalı kaptan Laura Delany yetenekli ve sorumluluk sahibi bir oyuncu. 787 koşu attı ve T20I formatında 41 küçük kapı aldı.

bowling oynayanlar

Megan Schutt, Avustralya’nın en yüksek tempolu bowling oyuncusu ve son dört maçında beş küçük kapı aldı. Ayrıca finalde İngiltere Kadınlara karşı iki kaleyi yüzdü.


IR-W vs AU-W Dream11 tahmin ekibinde seçilecek en iyi 5 oyuncu

Beth Mooney (AU-W)

Alyssa Healy (AU-W)

Tahlia McGrath (AU-B)

Ashleigh Gardner (AU-W)

Laura Delany (IR-W)


IR-W ve AU-W Dream11 tahmin ekibi için önemli istatistikler

Beth Mooney: 1649 koşu

Alyssa Healy: 2136 koşu

Tahlia McGrath: 177 koşu ve üç küçük kapı

Ashleigh Gardner: 815 koşu ve 29 küçük kapı

Ellyse Perry: 787 koşu ve 41 küçük kapı


IR-W vs AU-W Dream11 Tahmin Bugün

IR-W vs AU-W Dream11 Fantastik Öneri #1
IR-W vs AU-W Dream11 Fantastik Öneri #1

Fantezi Önerisi #1: Alyssa Healy, Beth Mooney, Meg Lanning, Tahlia McGrath, Gaby Lewis, Ashleigh Gardner, Laura Delany, Leah Paul, Alana King, Megan Schutt, Arlene Kelly

Kaptan: Ashleigh GardnerKaptan Yardımcısı: Alyssa Healy

IR-W vs AU-W Dream11 Fantastik Öneri #2
IR-W vs AU-W Dream11 Fantastik Öneri #2

Fantazi Önerisi #2: Alyssa Healy, Beth Mooney, Meg Lanning, Rachael Haynes, Gaby Lewis, Ashleigh Gardner, Laura Delany, Leah Paul, Alana King, Megan Schutt, Arlene Kelly

Kaptan: Beth MooneyKaptan Yardımcısı: alan kral

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/fantasy-cricket-mantra/ir-w-vs-au-w-dream11-prediction-fantasy-cricket-tips-today-s-playing-11-pitch-report-t20i-tri-series-match-2?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir