Fantezi Kriket İpuçları, Bugünkü Oynama 11 ve ECS T10 Brescia 2022, Maç 5 için Saha Raporu


Jinnah Brescia, Salı günü Brescia’daki JCC Brescia Cricket Ground’da ECS T10 Brescia 2022’nin beşinci maçında Cividate ile karşılaşacak.

Jinnah Brescia, şu ana kadar ECS T10 Brescia 2022’de sadece bir maç oynadı. Brescia CC’ye karşı o maçı kaybettiler ve tamamen parkın dışında oynandı. Brescia büyük bir toplam 112/4 puan aldı ve Jinnah Brescia 43 tur eksik kaldı. Tabloda en alttan ikinci sıradalar.

Öte yandan, Cividate kampanyalarına karışık bir başlangıç ​​yaptı. Açılış gününde iki maç oynadılar, her birini kazandılar ve kaybettiler. Kings XI’a karşı ilk maçlarını yüksek puanlı bir gerilimde sekiz kaleyle kaybettiler, ancak bir sonraki oyunda Pak Lions Ghedi’yi 44 koşuyla yenmek için geri döndüler. Puan sıralamasında üçüncü sıradalar.


JIB vs CIV Olası Oynama 11 Bugün

JIB XI

Hamza Qaisar, Rizwan Yousaf, Nawaz Shahrukh, Mubashir Hussain, Sadat Ali, Hamid Nasir-I, Muhammad Rizwan, Ghulam Farid, Faisal Shabbir, Sukhwinder Singh-I, Ahmed Rukhsar

CIV XI

Abdul Rehman, Usama Muzaffar, Sajjad Ahmad, Isra Munshi, Sukhwinder Singh, Ranjot Singh, Kuljinder Singh, Zain Ali, Ram Sunil, Müşerref Muzaffar, Hamad Afzal


Maç Detayları

JIB vs CIV, ECS T10 Brescia 2022, Maç 5

Tarih ve saat: 5 Temmuz 2022, 12:00 PM IST

mekan: JCC Brescia Kriket Sahası, Brescia


Saha Raporu

Pist, vuruş için iyi olarak kabul edilir ve burada yüksek puanlar oldukça yaygındır. Sunacak çok sayıda koşu var ve bowling oyuncularının fikirlerini kendileri hakkında tutmaları gerekecek. Her iki takım da burada kovalamak ister.


Bugünün JIB vs CIV Dream11 maçında en iyi seçimler

Avukat keeper

Bir Rahman, kaleci yuvası için harika bir seçimdir ve sopayla çok formdadır. Burada yığılması bekleniyor.

hamurlar

I Munshi, 225’lik harika bir vuruş oranıyla ilk maçta 18 sayı attı. Kısa vuruşları dört ve iki altıyı içeriyordu ve başka ateşli vuruşlar arayacak.

çok yönlü

M Arslan, hem sopasıyla hem de topuyla parlama yeteneğine sahip harika bir çok yönlü oyuncu. Şu ana kadar iki maçta 248.57 vuruş oranıyla 87 sayı attı. Arslan şu anda yarışmanın önde gelen golcüsü ve ayrıca bir kaleci aldı. JIB vs CIV Dream11 Fantasy Team için mükemmel bir kaptanlık seçimi olduğunu kanıtlayabilir.

Z Ali, Dream11 Fantasy Side’nize bir başka mükemmel katkı olacak ve durdurulamaz bir formda. 205’e yakın bir vuruş oranında 47 koşu attı ve şu ana kadar iki küçük kapı aldı.

bowling oynayanlar

H Afzal ayrıca kendi tarafında bowling ünitesine liderlik etmekle görevlendirilecek. Son maçta bir küçük kapı aldı ve ilhamlı bir şekilde baktı.


JIB vs CIV Dream11 tahmin ekibinde seçilecek en iyi 5 oyuncu

M Arslan (CIV) – 175 puan

Z Ali (CIV) – 152 puan

K Singh (CIV) – 92 puan

H Afzal (CIV) – 63 puan

Ben Munshi (CIV) – 51 puan


JIB ve CIV Dream11 tahmin ekibi için önemli istatistikler

Arslan: 87 koşu ve 1 küçük kapı

Z Ali: 47 koşu ve 2 küçük kapı

K Singh: 20 koşu ve 2 küçük kapı

H Afzal: 1 küçük kapı

Ben Munshi: 18 koşu


JIB vs CIV Dream11 Tahmin Bugün

JIB vs CIV Dream11 Fantezi Önerisi #1
JIB vs CIV Dream11 Fantezi Önerisi #1

Fantezi Önerisi #1: A Rehman, N Ahmed, I Munshi, S Nawaz, R Tanveer, M Arslan, Z Ali, K Singh, H Afzal, H Ali, R Ahmed

Kaptan: Arslan Kaptan Yardımcısı: Z Ali

JIB vs CIV Dream11 Fantezi Önerisi #2
JIB vs CIV Dream11 Fantezi Önerisi #2

Fantazi Önerisi #2: A Rehman, I Munshi, S Nawaz, R Tanveer, M Arslan, Z Ali, K Singh, H Afzal, H Ali, R Ahmed, M Muzaffar

Kaptan: K Singh Kaptan Yardımcısı: S Navaz

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/fantasy-cricket-mantra/jib-vs-civ-dream11-prediction-fantasy-cricket-tips-today-s-playing-11-pitch-report-ecs-t10-brescia-2022-match-5?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir