Fallon Sherrock, Darius Labanauskas’ı mağlup ederek Nordic Masters’ta çeyrek finale yükseldi | Dart Haberleri


Fallon Sherrock, ‘Lucky D’ Darius Labanauskas 6-1’i yıktı – Nordic Masters’ın çeyrek finallerine ulaşmak için 142’lik şovu da dahil olmak üzere; Sherrock, geçen yıl Kopenhag’daki turnuvanın sahnelenmesinde finalistti

Son Güncelleme: 22/06/22 21:03

Fallon Sherrock, Nordic Masters'ta Darius Labanauskas'ı ezecek formunu buldu

Fallon Sherrock, Nordic Masters’ta Darius Labanauskas’ı ezecek formunu buldu

Fallon Sherrock, Cuma günü Nordic Masters’ta çeyrek finale çıkmak için Litvanyalı Darius Labanauskas’ı 6-1 mağlup etti.

Geçen yıl Kopenhag’da düzenlenen turnuvanın açılış töreninde ikinci olan Grand Slam çeyrek finalisti Sherrock, ortalama 80 puan aldı ve muhteşem bir zafere giden yolda 142 puanla çarpıcı bir çıkış yaptı.

‘Sarayın Kraliçesi’ geçen haftaki ABD Dart Ustaları’ndaki hayal kırıklığı yaratan erken çıkışından son sekize kalmak için Leonard Gates’e geri döndü ve ‘Bully Boy’ Danimarka’nın Vladimir’ini görebilirse en iyi tohum Michael Smith ile potansiyel bir toplantı Andersen.

Fallon Sherrock, bir nesil kadın oyuncuya sporu oynamaları için ilham vermekten mutlu olduğunu söyledi

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Fallon Sherrock, bir nesil kadın oyuncuya sporu oynamaları için ilham vermekten mutlu olduğunu söyledi

Fallon Sherrock, bir nesil kadın oyuncuya sporu oynamaları için ilham vermekten mutlu olduğunu söyledi

Sherrock, yarı finalde Dimitri Van den Bergh’i sersemletmek için 8-2’den olağanüstü bir geri dönüş yaptıktan sonra 12 ay önce heyecan verici bir finalde Van Gerwen tarafından dövüldü.

Bu olumlu anıların Kopenhag’da başka bir rüya koşusuna ilham vermesini uman 27 yaşındaki oyuncu, eski Dünya Şampiyonası çeyrek finalisti Labanauskas’a karşı 142’lik (T20, T20, D11) bir galibiyet almadan önce 4-1 öne geçti. .

Çift vuruşta toplam 16 dart kaçıran Labanauskas, Sherrock’ın 85’i geçerek harika bir galibiyet elde etmesiyle bir sonraki ayakta yine kırıldı.

Cumartesi günkü ikinci eylem gününde, öğleden sonraki oturumda çeyrek finaller ve ardından hem yarı finalleri hem de finali içeren gişe rekorları kıran bir akşam oturumu yapılacak.

Skysports.com/darts adresindeki günlük Dart haberlerine, mobil cihazlara yönelik uygulamamıza ve Twitter hesabımıza göz atın @skysportsdarts. 13 Haziran Pazartesi günü Berlin’deki Premier Lig Play-Off’ları için geri döndük – saat 19.00’dan itibaren Sky Sports Action & Main Event’de canlı.
Kaynak : https://www.skysports.com/darts/news/12040/12631569/fallon-sherrock-beats-darius-labanauskas-to-reach-quarter-finals-of-nordic-masters

Yorum yapın

SMM Panel