Fall Guys, Sezon 1’de Steam’de olmayacak, ancak güncellemeler devam edecek


Fall Guys, 21 Haziran 2022’de Steam’den ayrılıyor ve Epic Gaming Store’a geçecek.

Geliştirici Mediatonic artık Epic Games’e ait. Epic Games’in oyuna kendi başlatıcılarında sahip olmaktan daha fazla fayda sağlamasının nedeni var.

Neyse ki hayranlar, satın alma işlemini Steam’den yapmışlarsa Fall Guys kopyalarını elinde tutmaya devam edecek. Ancak bu, özellikle oyunun ücretsiz bir modele geçişi ve gelecekteki güncellemelerle ilgili birkaç soruyu gündeme getiriyor. Öyle oluyor ki, oyunun Steam’den kaldırıldığı gün aynı zamanda yeni bir sezona girdiği gündür.

Yine de Mediatonic bunu açıkça belirtti: Steam kullanıcıları, oyun yeni evine taşındıktan sonra bile tam destek almaya devam edecek.


Oyuncuların Epic Games hesaplarının birbirine bağlı olması koşuluyla, Fall Guys’ın tam çapraz oyun ve çapraz ilerleme desteğine sahip olduğu onaylandı

youtube kapağı

içinde resmi Steam gönderisi, geliştirici Mediatonic, odadaki file seslendi. Steam kullanıcılarının Fall Guys kopyalarını elinde tutacağını açıkladılar. Daha da önemlisi, bu kullanıcılar gelecekte oyunlarının güncellemelerini almaya devam edecekler.

İşte Mediatonic’in konuyla ilgili söyledikleri:

“Oyunun sahibi olan herkes için, tam destek ve çapraz oyun ve çapraz ilerleme desteği de dahil olmak üzere diğer platformlara gelen tüm lezzetli güncellemeleri almaya devam edeceğinizden emin olabilirsiniz.

“Ancak, 21 Haziran saat 1:00 EST’den sonra, yeni oyuncuların Steam’de Fall Guys satın alıp indiremeyeceklerini ve ürün sayfasının artık vitrinde gösterilmeyeceğini lütfen unutmayın.”

Bu, oyuncular oyunu Steam’den satın alma fırsatını kaçırsalar (veya zaten sahip olsalar bile), Sezon 1: Herkes İçin Ücretsiz 21 Haziran 2022’de piyasaya sürüldüğünde onlar için geçerli olmaya devam edecek.

youtube kapağı

Tabii ki, en önemli bilgi, çapraz oyun ve çapraz ilerleme desteğinin eklenmesidir.

Fall Guys, tam çapraz oyun ve çapraz ilerleme desteğine sahiptir. Bu, Epic Games hesaplarının bağlı olması koşuluyla, desteklenen tüm platformlardan herkesin birbiriyle birlikte oynamasına olanak tanır.

Tüm geçiş, oynaması ücretsiz olma kararı alındığında altıncı sezonunda olan oyun için büyük bir kilometre taşını işaret ediyor. Artık Epic Games Store’da yeni bir çağa giriyor, bu nedenle sezonlara baştan başlamak mantıklı.


Rachel Syiemlieh tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/news-fall-guys-won-t-steam-season-1-updates-will-continue?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel