Fall Guys için sunucu durumu nasıl kontrol edilir


Fall Guys, oyuncuları zirveye çıkmak için kendi ayakları üzerinde düşünmeye zorlayan mini oyunlar ve engelli parkurlarla dolu battle royale tarzı bir oyundur.

Oyun kısa süre önce ücretsiz oynandı ve sonuç olarak sunucu trafiği önemli ölçüde arttı.

youtube kapağı

Sunucu tıkanıklığındaki artış nedeniyle, bazı Fall Guys oyuncuları oyuna bağlanırken sorunla karşılaştı. Bu, geliştiriciler tarafından nispeten hızlı bir şekilde değiştirildi, ancak zaman zaman oyunun sunucularını kontrol etmekten zarar gelmez.

Oyuncular Fall Guys’a bağlanmada sorun yaşıyorsa, donanımlarında bir sorun olmayabilir. Aşağıda, oyuncular oyunun sunucu durumunu kontrol etmek için bir yöntem bulabilirler.


Fall Guys’ın şu anda sunucu durumunu kontrol etmek için ayrılmış bir sayfası yok

Fall Guys'da bir oyuncu karakteri (Epic Games aracılığıyla görüntü)
Fall Guys’da bir oyuncu karakteri (Epic Games aracılığıyla görüntü)

Bazen Mediatonic’teki geliştirici ekibinin bakım, güncelleme uygulaması veya çeşitli düzeltmeler için oyun sunucularını kapatması gerekebilir.

Diğer zamanlarda, önemli sunucu trafiği nedeniyle sunucular çevrimdışı olabilir. Bu, yakın zamanda büyük bir yeni oyuncu akışı nedeniyle oyun ücretsiz oynandığında meydana geldi.

Sebep ne olursa olsun, Fall Guys şu anda sunucu durumunu kontrol etmek için ayrılmış bir sayfaya sahip değil. Ancak, oyuncuların tercih ettiği web tarayıcısını içeren basit bir çözüm var.

Oyuncular, bir sunucu durumu sayfası yerine oyunun resmi sayfasına gitmek isteyeceklerdir. twitter sayfası. Orada, Mediatonic ve geliştirme ekibi, oyunu gerçek zamanlı güncellemelerle takip ediyor.

Bir sunucu kesintisi meydana gelirse, popüler başlığın Twitter sayfası bunu ilk bildirenlerden biri olacaktır. Ancak Twitter sayfasının sorunu hemen yakalamaması durumunda alternatifler de var.

youtube kapağı

Resmi kaynaklara ek olarak, Down Detector çeşitli oyunları ve hizmetleri takip eden bir başka mükemmel sitedir. Oyunla ilgili sorun yaşayan oyunculardan ve kullanıcılardan gerçek zamanlı raporlar toplar.

Bu, sunucunun metaforik nabzını tutmanın en doğrudan ve güncel yollarından biridir. Resmi Twitter sayfasıyla birlikte oyuncular, sunucu kesintilerini kontrol etmek için ellerinde bol miktarda kaynağa sahip olmalıdır.

Neyse ki, oyunun ücretsiz oynanabilir lansmanını rahatsız eden sunucu sorunları giderilmiş gibi görünüyor. Bu, gelecekte gerçekleşemeyecekleri anlamına gelmez, ancak sunucuların hızlı bir şekilde stabilize olması, oyunun uzun vadeli başarısı için iyi bir işarettir. Umarım, sunucu sorunları çok az olacaktır.

Mediatonic, oyun ücretsiz oynanmadan önce bir süre ücretli bir oyun olarak mevcut olduğundan, sunucuları kapatmaları gerektiğinde oyuncu tabanını uyarmakla tutarlı olmuştur.

youtube kapağı

Sabit sunucu kilitlenmeleri ile oyuncular, popüler platform oyununun oynanması gerektiği gibi tadını çıkarabilirler.

Birkaç arkadaşınızla engelli parkurlara atlayın ve oyunun battle royale çılgınlığında tam bir zafere giden yolda bir dizi engelin tadını çıkarın.


Rachel Syiemlieh tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/how-check-server-status-fall-guys?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel