Fahey, Temmuz Kupası’ndaki hayal kırıklığına rağmen Güce olan inancını koruyor | Yarış HaberleriFahey, Temmuz Kupası'ndaki hayal kırıklığına rağmen Güce olan inancını koruyor | Yarış Haberleri

Richard Fahey, Commonwealth Cup kazananının Temmuz Kupası’nda bir etki yaratmamasına rağmen Perfect Power’a olan inancını koruyor.

Üç yaşındaki çocuk, Newmarket’te ilk kez büyükleriyle karşılaşıyordu, ancak hiçbir zaman dahil olma tehdidinde bulunmadı ve Alkolsüz yedinci sırada bitirdi.

Şimdi muhtemelen Fransa’daki Maurice de Gheest Prix’sine gitmeden önce kısa bir mola veriyor.

Fahey, www.sportinglife.com’a verdiği demeçte, “Mükemmel Güç, Darley Temmuz Kupası’ndan çıktı, tamam” dedi.

“Çok çabuk iyileşti – ancak yarışta hiç ateş etmedi. Orada bir turbo motor var ve Newmarket’te asla devreye giremedi.

“İyi haber şu ki, o iyi – hiç sorun yok. O kadar çabuk iyileşti ki, sanki bir yarış yapmamış gibiydi. Sadece zıplayıp yarışmadı. O, tempoyu düşürmeyi seven bir at ve Liderler yorulunca onları al, ama Cumartesi günü devam ettiler ve o asla rekabetçi olmadı.

“Christophe Soumillon daha sonra Deauville’deki Maurice de Gheest Prix’sine gitmek için çok hevesliydi, bunun kendisi için ideal bir yarış olacağını düşünüyor.

“Buna bir göz atacağız ve geri döndüğünde nasıl olduğunu göreceğiz. Kısa bir ara verecek ve sezonun sonunda onun için birçok yarış olacak.

“Newmarket’ten sonra ata olan inancımızı kaybetmedik. Geri dönecek.”
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12649970/fahey-retains-full-faith-in-power-despite-july-cup-disappointment

SMM Panel PDF Kitap indir