Ezra Miller ne yaptı? ‘The Flash’ yıldızını çevreleyen skandal olarak açıklanan suçlamalar kötüleşiyor


Takip etmek Flaş Yıldız Ezra Miller’ın yasal tartışmalarla son zamanlardaki aşağı yönlü sarmalı, DC hayranları Warner Brothers Discovery’yi sorunu çözmeye teşvik etmek için sosyal medyaya gitti. Miller, 2016’dan beri DC Genişletilmiş Evrenin (DCEU) bir parçası. Batman Vs. Süpermen. Bununla birlikte, 29 yaşındaki aktörün DCEU’nun gelecekteki projelerinin bir parçası olmadığına dair birçok kaynak tarafından bildirilen son söylentiler var.

Miller, o zamandan beri silinen Instagram’daki bu son tartışmaları da ele aldı. Miller’ın tartışmalı geçmişi ilk kez 2020’de bir kadın hayranını boğarak yere iterken gösteren bir videonun viral hale gelmesiyle yeniden su yüzüne çıktı.

youtube kapağı

Bu olaydan sonra, aktör Hawaii’de bir karaoke barda birkaç kişiye saldırdığı ve taciz ettiği iddia edildikten sonra düzensiz davranış nedeniyle tutuklandı.


Ezra Miller’ın tartışmalarının zaman çizelgesi

Boğulma videosu feat. Ezra Miller ve potansiyel bir hayran

youtube kapağı

Daha önce de belirtildiği gibi, New Jersey’li Wyckoff’un tartışmalı davranışı, kendilerine yaklaşan bir kadın hayranını boğarken gösteren bir videoyla ilk kez çevrimiçi olarak yeniden ortaya çıktı. Olay 1 Nisan 2020’de İzlanda’nın Reykjavik kentindeki Prikið Kaffihús barda meydana geldi. 5 saniyelik klipte Miller’ın kadınlarla “Dövüşmek mi istediniz?” diyerek alay ettiği görüldü. önce kadının boynuna uzandılar.

Bunu takiben, aktörün sette çalışmaktan rahatsız olduğu söylentileri ortaya çıktı. Flaş çevrimiçi yaymak. Bazı çevrimiçi iddialara göre, Ezra Miller filmin prodüksiyonu sırasında birden fazla arıza yaşadı.


Hawaii’deki tutuklamalar

youtube kapağı

28 Mart’ta Miller eyalette bir karaoke barda düzensiz davranıştan tutuklandı. Bir kadının elinden mikrofonu kaptıkları ve karaoke barda bir erkeğe saldırdıkları bildirildi. O sırada, oyuncu 500 dolarlık bir kefaletle gözaltından serbest bırakıldı.

Ancak, bir ay içinde, Ezra Miller kendilerini Hawaii’de tekrar belada buldu. 19 Nisan’da Puna bölgesinde yerel bir kadına sandalyeyle vurdukları bildirildiği için tekrar tutuklandılar. Hawaii Polis Departmanından alınan resmi rapora göre, kadın “yarım inçlik bir kesikle” yaralandı.


Mia Solange’ın İddiaları

Altyazı: “Benden her şeyi aldın. Ezra M***er iyi bir insan değil. Ve sonunda korkmadan söyleyebilirim. #istismarcı Bu kız TikTok’ta tacize uğradığını paylaştığı bir paylaşım yaptı. #ezramiller ve dikkat çekmiyor. 1000 beğenide buldum Lütfen paylaşın

Nisan ayı başlarında TikTok kullanıcısı Mia Solange, Ezra Miller tarafından taciz edildiğini iddia etmişti. Solange, TikTok’taki iddiaları şöyle sıraladı:

“Her şeyi benden aldın. Ezra M***er iyi bir insan değil. Ve sonunda korkmadan söyleyebilirim. #istismarcı.”

Eski çiftin 2019’da birlikte olduğu bildirildi. TikTok’ta Solange, Miller’ı fotoğraflardan birinde görünen ısırık izleriyle onları ısırmakla da suçladı. Ancak iddialar, oyuncunun onları hiçbir zaman “gerçekten tehdit etmediğini” ortaya çıkardı.


Reşit olmayan bir çocuğa tımar etme ve uyuşturucu temin etme iddiaları

youtube kapağı

Haziran ayı başlarında TMZ, Tokata Iron Eyes’ın ebeveynlerinden, Miller’ın kızlarını olumsuz etkilerle salladığını iddia eden iddiaları bildirdi. Yayın tarafından elde edilen yasal belgelerde, aktörün kızına esrar, LSD ve hatta alkol gibi narkotik maddeler sağladığı da bildirildi.

Son haberlere göre, Ezra Miller ve Tokata Iron Eyes, oyuncu 23 ve kız 12 yaşındayken 2016 yılında tanıştılar. Iron Eyes’ın ebeveynleri, oyuncunun kızlarını okulu bırakmak için etkilediğini belirtti. Yasal belgelere göre, Miller’ın o sırada kızlarının kaldığı Vermont’taki konutunu ziyaret ettiklerini iddia etmişlerdi. Ebeveynler, kızlarının ehliyetine, araba anahtarına veya işlemsel banka kartlarına erişimi olmadığını öğrendiklerini iddia etti.

Tokata’nın ebeveynleri ayrıca kızlarının Ocak ayında yaptıkları ziyarette Ezra Miller’ın tacizinden kaynaklandığını düşündükleri morluklar olduğunu iddia etti.

youtube kapağı

Bu iddiaların ortaya çıkmasının ardından, Warner Bros. Discovery CEO’su David Zaslav’ın serbest bırakmaya karar verip vermeyeceği henüz belli değil. Flaş Film ya da gelecekteki roller için Miller’ı değiştirin.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/what-ezra-miller-done-accusations-explained-scandal-surrounding-the-flash-star-worsens?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel