“Evet, all star maçı resmen bir şaka” “Blue Jay’lerden nefret ediyorum”


Neredeyse tüm MLB hayranları – Toronto Blue Jays’i destekleyenler hariç – şu anda mutsuz. Amerikan Ligi’nin erken All-Star Maçı oylaması bugün açıklandı ve hangi oyuncuların oyların kendi pozisyonlarında başlamasına yol açtığını gösterdi. Dört Toronto Blue Jays oyuncusu dahil.

İşte 2022 All-Star maçı için şu anki Amerikan Ligi oy pusulası liderleri🤩

Bu oyuncular ilk üst düzey oyuncu Vladimir Guerrero Jr., yakalayıcı Alejandro Kirk, kısa stoper Bo Bichette ve orta saha oyuncusu George Springer idi. All-Star maçının başlangıç ​​oyuncuları, MLB taraftarlarının popüler oyu ile belirlenir. Liyakate dayalı değildir.

Bu sezon .259 vuruş yapan Bo Bichette gibi bir oyuncu, .357 vuruş yapan Tim Anderson gibi bir kısa stop yerine başlayabilir. Major League Baseball, nihai hedefleri olan taraftar etkileşimini artırmak için oylama sistemini devreye soktu. Ancak taraftarlar adalet için kaşınıyor ve hak eden oyuncuların küçümsendiğini görmekten nefret ediyor.

Bu Twitter kullanıcısı bu yüzden Blue Jay’lerden nefret etmeye başladı. Tüm bir ülkenin onları tek Kanadalı ekip olarak desteklediği Blue Jays, hayran kitlesine göre diğer hayran kitlelerinin üzerinde ve omuzlarında duruyor.

Bu kullanıcı da George Springer’in oyuna bir geziyi hak ettiğini düşünmüyor.

@MLBONFOX Bo Bichette???? George Springer?????? Evet, all star oyunu resmen bir şaka

İşte diğer hayranların Twitter’da nasıl tepki verdiği.

MLB Twitter, ilk AL All-Star Maçı oylama sonuçlarının yayınlanmasından sonra konuşuyor

Toronto Blue Jays yakalayıcısı Alejandro Kirk, All-Star maçı oylarında liderliğini sürdürüyor.  Bu sezon .307 vuruş yapıyor.
Toronto Blue Jays yakalayıcısı Alejandro Kirk, All-Star maçı oylarında liderliğini sürdürüyor. Bu sezon .307 vuruş yapıyor.

Bu kullanıcı, All-Star oylarında liderliğini sürdüren Jays yakalayıcı Alejandro Kirk’ün peşine düştü. Bu sezon .307’yi .861 OPS ile vuruyor ve bu da onu ligin en iyi yakalayıcılarından biri yapıyor.

@MLBONFOX Kirk yakalayıcıda mı? Bu bir şaka mı yoksa sadece “all-star” layık oyuncuların eksikliğinin durumu. Ayrıca en iyi American League Shortstop’u Xander Bogaerts’tir (kesinlikle en underrated MLB oyuncusu!)

Bu Blue Jays hayranı Kirk’ü savunmak için alkışladı.

@burnsy729 @MLBONFOX Beyzbol izlemediğini söylemeden beyzbol izlemediğini söyle Alejandro Kirk kesinlikle başı çekiyor.

Bu kullanıcı, Houston Astros’un World Series’i kazandığı 2017 yılına kadar hayranlarını geri getirdi. Şampiyonadan sonra, Astros’un sezon ve playofflar boyunca işaretleri çaldığı ve böylece zaferlerini lekelediği haberi geldi. Hem Jose Altuve hem de George Springer o takımdaydı. Şimdi ikisi de All-Star Maçı oylamasında.

@MLBONFOX Altuve?Springer?Bu oyunda çöp tenekelerine mi vuracaklar?

Bu Cleveland Guardians hayranı, Jose Ramirez için adalet istiyor. Haklı olarak. Bu sezon 16 ev koşusu ve 62 RBI ile .305 vuruş yapıyor.

@MLBONFOX Jose Ramirez, MVP oylamasında Yargıç’ın arkasında 2. olmalı ve küçük bir pazarda oynadığı için yıldız bir başlangıç ​​bile değil

Bu hayran, Kanada’nın oy verme ayrıcalıklarını diğer birçok hayran kitlesine üstün geldiği için iptal etmek istiyor.

Bu New York Yankees ve Toronto Blue Jays hayranları kısa bir tartışmada baş başa gittiler. Yankees hayranı, MLB’nin “insanlara gerçekten istediklerini vermesini” istiyor. Blue Jays hayranı, oylama sisteminin tam olarak bunu yaptığını söyleyerek yanıt verdi.

İnsanlara gerçekten istediklerini vermek… …onlara kime oy vereceklerini vermek değil mi? twitter.com/playofftanaka_…

MLB All-Star Maçı 19 Temmuz’da Dodger Stadyumu’nda yapılacak.


Jodi Whisenhunt tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/yeah-star-game-officially-joke-i-f-ng-hate-blue-jays-mlb-twitter-furious-four-toronto-blue-jays-players-lead-al-all-star-game-ballot?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel