Eski WWE yıldızı, Vince McMahon’un maçına yönelik sert eleştirisini hatırlıyor


Stevie Richards geçtiğimiz günlerde WWE yapımcısı Jamie Noble’ın sahne arkasında başını belaya sokmamak için Vince McMahon’a nasıl yalan söylediğini hatırladı.

Soylu olarak gerçekleştirilen WWE Üretici olmadan önce 2001-2004 ve 2005-2009 yılları arasında ring içi rakip. Yapımcı rolüne başladıktan kısa bir süre sonra, eski Cruiserweight Şampiyonu, Richards ve Shelton Benjamin’den iki fikrini maçlarına dahil etmelerini istedi.

Rene Dupree hakkında konuşma “Cafe de René” Richards, Vince McMahon’un maçtaki o anlardan “nefret ettiğini” açıkladı. Noble sorumluluk almak yerine suçu iki süperstarın üzerine attı.

Richards, “Jamie’nin bana söylediğini, oraya yerleştirilen iki tür joker tip nokta veya fikirle yaptım” dedi. “Vince bundan nefret ediyordu ve Gorilla’da [backstage area] Vince, ‘Bu da ne böyle? Bu kimin fikriydi? ve Jamie eski Johnny Ace’i yaptı [John Laurinaitis]’Ne yaptıklarını bilmiyorum.’” [48:52-49:10]

youtube kapağı

Richards, WWE Yetenek İlişkileri Başkanı John Laurinaitis’in, McMahon’un daha önce onayladığı bir fikri beğenmemesi durumunda bazen şaka yollu bir şekilde yeteneği suçladığını da sözlerine ekledi. Benzer şekilde Noble, WWE Başkanı’nın eleştirdiği önerilerde bulunduğunu kabul etmeyi reddetti.


Stevie Richards’ın Jamie Noble’ın neden hala Vince McMahon için çalıştığına dair teorisi

Jamie Noble, Mania Night 1- PWInsider’ın Seth Rollins vs Cody Rhodes’un yapımcısıydı.

WWE’nin sahne arkası personeli, son yıllarda Arn Anderson, Dean Malenko ve Gerald Brisco gibi gazilerin şirketten ayrılmasıyla çeşitli değişikliklere uğradı.

Stevie Richards, Jamie Noble’ın WWE’deki işini bu kadar uzun süre sürdürmek için sahne arkasında siyaset yaptığına inanıyor.

Richards, “Ona baktım ve hiçbir şey söylemedim çünkü doğal olarak ‘Neden bu konuya gireceğiz?’ gibi bir şey.” Richards devam etti. “Ben sadece yürüyeceğim, ısıyı alacağım. Sadece tahminim çünkü bunu hiç yaşamadım, ama tahminimce Jamie ile yıllar boyunca işini güvence altına alan, bu tür şeyler yapan zamanlar oldu.” [49:36-50:02]

Noble, WWE televizyonunda ara sıra ortaya çıkıyor, genellikle kavgalar kontrolden çıktığında süper yıldızları ayırmak için. Ayrıca 2014 ve 2015’te Seth Rollins’in J&J Security ekibinin bir parçası olarak Joey Mercury ile birlikte sahne aldı.


Bu makaleden alıntılar kullanıyorsanız lütfen “Cafe de Rene” adını verin ve transkripsiyon için Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


Bret Hart, AEW’nin kardeşini onurlandırmak için bir turnuva yapması hakkında ne düşündü? Hitman’a sorduk burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-ex-wwe-star-recalls-vince-mcmahon-s-scathing-criticism-match?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir