Eski WWE yıldızı Triple H ve Shawn Michaels onunla Chyna hakkında konuşuyor


Eskiden B-Fab olarak bilinen eski WWE Süperstarı Briana Brandy, Shawn Michaels ve Triple H’nin NXT’de sık sık Chyna hakkında onunla konuştuğunu düşündü.

Dünyanın Dokuzuncu Harikası, iş tarihinin en ikonik kadın yıldızlarından biridir. Bir öncüydü ve Kıtalararası Şampiyonayı kazanan tek kadın olmak da dahil olmak üzere WWE’de birçok engeli aştı.

üzerinde konuşma Jobber Gözyaşları podcast, B-Fab, eskiden “aklını başından al” Triple H ve Shawn Michaels onunla sürekli Chyna hakkında konuştuğunda.

“Aşağıda Triple H ve Shawn Michaels ile çalışırken benim de aklımı başımdan alan şey, bunu söylemeleriydi. ‘Evet, Chyna ile yapacağımız şey buydu. Chyna ile yaptığımız buydu, ‘ veya ‘Biz Chyna ile böyle yapardık, böyle’. Ben, öyleydi – tüm bağlantıların hayatta bir araya geldiğini görmek çok çılgıncaydı.” (H/T Güreşten Sonra)


B-Fab, büyürken WWE’de Chyna’yı izlediğini hatırlıyor

Chyna 1997’den 2001’e kadar WWF’nin (şimdi WWE) bir parçasıydı. Attitude Era sırasında D-Generation X’in bir üyesiydi. İş üzerindeki etkilerinden dolayı grup, 2019’da WWE Onur Listesi’ne alındı.

Aynı röportaj sırasında B-Fab, Chyna’yı WWE TV’de ailesiyle birlikte izlediğini anlattı ve şunları söyledi:

“Eskiden izlerdim – eskiden 15 kişiydik büyükbabamın evindeki güneşlenme terasında ve ben, ben tekim, tek kızım ve dışarıdakilerin hepsi amcalarım ve onların arkadaşları ve televizyon böyleydi büyük [makes size gesture] ve hepimiz izlemeye çalışıyoruz ve Chyna’yı oradaki adamlarla birlikte görüyorum, sadece odadaki tüm bu hayranlar arasında güreşçi olan tek kız olmak için ve şimdi aslında bir gruptayım Triple H ve Shawn Michaels’ın burada durup bana Chyna’ya yaptıklarının bu olduğunu ya da Chyna’ya böyle davrandıklarını söylediği yere, ‘Evet, Chyna ile bunu yaptığımızı hatırlıyorum’, bu sadece yaptıklarında aklımı başımdan alırdı. bana böyle şeyler söyle ve o benim favorimdi, bu yüzden ona RIP.”

B-Fab ve Hit Row’un geri kalanı, bütçe kesintileri nedeniyle geçen yıl. Son maçını 28 Eylül 2021’de Elektra Lopez’e yenildi.


Damarlarında profesyonel güreş mi var? Özel bültenimize kaydolun tam burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-former-wwe-star-triple-h-shawn-michaels-talking-chyna?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın