Eski WWE yıldızı, rüya rakipleri olarak dört kez şampiyon ve CM Punk’ı seçti


Adam Cole kısa süre önce rüya rakiplerinin WWE efsanesi Shawn Michaels ve AEW Dünya Şampiyonu CM Punk olduğunu açıkladı.

Cole, 14 yıllık güreş kariyerinde Samoa Joe, Jeff Hardy, Ciampa, Johnny Gargano ve Kyle O’Reilly gibi en iyi güreşçilerden bazılarıyla karşılaştı. Son zamanlarda Forbidden Door’da Hangman Page, NJPW’den Kazuchika Okada ve IWGP Dünya Ağır Siklet Şampiyonu Jay White ile güreşti.

üzerinde görünürken Kurt Açı Gösterisi, Cole, The Heartbreak Kid’in WWE’deki bir numaralı rüya rakibi olduğunu açıkladı.

“Shawn Michaels benim bir numaralı seçimim olurdu. Onunla güreşme şansına sahip olmak çok havalı ve gerçeküstü olurdu, çünkü yine, onu çok inceledim. Onu çok izledim ve Onu şahsen tanıyorum ve o harika, harika bir insan. Yani evet, Shawn’la birlikte olmak harika olurdu.”

Mevcut güreşçiler sorulduğunda, Panama Şehri Playboy, Punk’ı seçti ve onun sayesinde sadık bir Şeref Yüzüğü olduğunu ekledi.

Cole, “Şu anda yaralı olduğunu biliyorum, ancak CM Punk, birlikte adım atmak isteyeceğim adam olurdu çünkü yine Punk, beni bir hayran olarak Ring of Honor’a sokan adamdı,” diye ekledi. [H/T Fightful]

Bir Cole-Michaels maçı imkansız olsa da, koşullar göz önüne alındığında, bir Cole-Punk maçı AEW’de izlemek ilginç olurdu.


Adam Cole, CM Punk’ı, özellikle promo kesiminde ilham kaynağı olarak gösterdi

Eski NXT Şampiyonu ayrıca bölüm sırasında Second City Saint’in promosyon yeteneklerinin ona iyi bir konuşmacı olması için ilham verdiğini belirtti.

“Maçlarını gördüğümü ve gerçekten iyi olduklarını düşündüğümü hatırlıyorum. Ardından tanıtımlarını izleyip, ‘Vay canına, bu bir benzeri’ – Onun tanıtımları beni genç yaştan itibaren ‘Yapmalıyım’ dedirtti. konuşmakta iyi olduğumdan eminim.’ Çünkü o bu işte çok iyiydi.”

Adam Cole daha sonra bir gün Jacksonville merkezli promosyonda CM Punk ile güreşeceği konusundaki iyimserliğini dile getirdi.

“Asla olmayacağını düşündüm. ‘Tamam, evet, bitirdi, emekli oldu. Onunla güreşme şansım asla olmayacak’ dedim ve şimdi, bu çok gerçek bir olasılık. AEW’de CM Punk ile oraya gitmek gerçekten harika olurdu.” [H/T Fightful]

Şu anda hem Punk hem de Cole sakatlıklar nedeniyle sahalardan uzak kaldı ve geri dönüşlerinin takvimi belli değil. AEW’de aralarında potansiyel bir rüya karşılaşmasının gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini yalnızca zaman gösterecek.


Sting’in WWE’ye ilk maçını kaybetmek için gelmesinin gerçek nedenini öğrenin. burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-former-wwe-star-names-four-time-champion-cm-punk-dream-opponents?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir