Eski WWE yıldızı Raquel Rodriguez’i yönetmeye açık


Eski WWE Süperstarı Ricardo Rodriguez, şirkete geri dönme ve SmackDown yıldızı Raquel Rodriguez’i yönetme fikrine açık. Fikir, her iki tarafın da aynı soyadını paylaşmasından kaynaklanıyor.

Ricardo Rodriguez en çok WWE’de Alberto Del Rio’nun kişisel ring spikeri ve menajeri olarak tanınır. Şirketten ayrıldığından beri Meksikalı-Amerikalı yıldız, bağımsız devrede bir dayanak noktası oldu. Geçmişte Sportskeeda’ya profesyonel güreşten çok fazla uzaklaşmaya çalıştığını ama geri gelmeye devam ettiğini söyledi.

Sportskeeda Wrestling ile yakın zamanda yaptığı özel bir röportajda Rodriguez, Raquel Rodriguez’i yönetme arzusunu dile getirdi. Mevcut yetenek grubundan kiminle hizalanmak istediği sorulduğunda, eski yıldız ‘Latin erkek ve kız kardeşlerine’ bağlı kalmak istedi:

“Ve SmackDown, RAW ya da WWE’de ya Raquel Rodriguez derdim. Belli sebeplerden dolayı. Kuzenim olabilir. Bilmiyorum. Kız kardeşim. Bilmiyorum. Ya da Los Lotharios. Angel Garza ve Humberto Carillo.Şu anda benim tercihlerim bunlar olurdu.Yani Rey ile çalışmayı çok isterim. [Mysterio] Yeniden. Rey ile çalışmayı çok isterim. Ama bana ihtiyacı yok. Rey, Rey’dir. Rey türünün tek örneği” dedi Rodriguez. [8:06 – 8:33]

Aşağıdaki gömülü videoya tıklayarak röportajın tamamına göz atın:

youtube kapağı

Eski WWE menajeri Ricardo Rodriguez şu anda indie devresinde sıcak bir bilet

Lancaster, Pennsylvania’daki hayranlar 20 Ağustos’ta bir ziyafette. Eski World Wrestling Entertainment yıldızları Fandango, Santino Marella ve Alberto El Patron, benzeri olmayan bir etkinlik için Rodriguez’e katılacak.

Bu yeterli değilse, Hall of Famer Rob Van Dam da geceyi daha da güzelleştirmek için partiye katılacak.

Hayranlar, favori eski WWE yeteneklerinin bazılarının ringe çıkışına tanık olabileceğinden, kesinlikle büyük bir etkinlik olmayı vaat ediyor.


Potansiyel bir Ricardo Rodriguez ve Raquel Rodriguez eşleşmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Değerli yayınınızda bu makaleden bir alıntı kullanırsanız, lütfen videoyu gömün ve Sportskeeda’ya bir H/T verin.


Eski bir WWE yıldızı, Brock Lesnar’ı yönetme konusunda isteksiz. İşte nedeni.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-former-wwe-star-open-managing-raquel-rodriguez?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir