eski WWE Superstar’ı Sting’i emekli etme sözü verdi; Matt Hardy, Christian’ı The Hardy Boyz’un üçüncü üyesi için mükemmel bir seçim olarak seçti


Size All Elite Wrestling dünyasından gelen en iyi haberleri sunduğumuz AEW News Roundup’ın başka bir sayısına hoş geldiniz.

Bugünkü köşemize, Sting’i emekli etme sözü veren eski bir WWE Süperstarı ile başlayacağız. Bir başka heyecan verici gelişmede Matt Hardy, en büyük rakibinin The Hardy Boyz’un üçüncü üyesi için mükemmel bir uyum olacağını iddia etti.

The Hardys’den bahsetmişken, Jeff Hardy kısa süre önce çok beklenen çıkışından önceki geceyi detaylandırdı. Tüm bu öncü hikayelerle, doğrudan günün en iyi AEW haberlerine dalalım.


#5. Lance Archer, AEW yıldızı Sting’i emekli etmek istiyor

Şimdi, Lance Archer Sting’e mi karşı? Hımmm. Bunun benim üzerimde büyümesi gerekiyor. Açıkçası bunun sadece kırmızı bir ringa balığı olup olmadığını bilmiyoruz ama eğer bir şey olursa, ben varım. Sting normal 1’e 1’de savaşabilir mi? Her iki durumda da, iğneyi oyunda tuttuklarını görmek güzel.#AEW

Lance Archer, AEW yıldızı Sting ile ringe çıkma arzusunu sık sık dile getirdi.

Güreş Perspektifi podcast’inde Dennis Farrell ve Lars Frederiksen ile konuşan Archer, iki adam TNA’de, şimdi IMPACT Wrestling olarak bilinen bir soyunma odasını paylaştığında, The Icon ile güreşmek için kaçırılan fırsatı hatırladı.

Artık Sting AEW’de olduğuna ve hala güçlenmeye devam ettiğine göre, The Murderhawk Monster, Vigilante’yi emekli eden kişi olmak istiyor:

“TNA günlerinden beri kesinlikle harikaydı, şimdi onunla AEW’de çalışmaya başlıyor. Umarım ve onunla TNA’de bir maç istedim, ama olmadı. Umarım, emekli olmadan bir an önce, belki ben onun emeklilik maçı olurum. Herkes ölür, Murderhawk Monster Sting’i alır.”

Sting, Night of Champions 2015’te Seth Rollins’e karşı aldığı kötü şöhretli WWE Şampiyonası kaybından bu yana tekler maçına çıkmadı. Yolun aşağısındaki bir tekler maçında yarışmaya karar verirse, Archer onun için ideal bir rakip olacaktır.


#4. Matt Hardy, Christian Cage’in The Hardy Boyz’a mükemmel bir katkı olacağına inanıyor

Matt Hardy ve Christian Cage, Attitude Era’nın en parlak döneminde The Hardy Boyz ile Edge & Christian arasındaki efsanevi rekabetten bu yana birbirlerinin en büyük rakipleri oldular.

USA Today’in Under the Ring podcast’inde Matt’e üçüncü bir Hardy olsa hangi güreşçiyi seçeceği soruldu. Mat iddia etti Kaptan Karizmanın Hardy Boyz’a çok yakışacağını söyledi:

“Hıristiyan Kafesi” Matt yanıtladı. “Onu Christian Hardy olarak koyardık, bize tamamen uyardı.” (H/T-kavgacı)

Geçen yıl, Matt ve Christian, AEW Dynamite’in Fyter Fest baskısında rekabetlerini yeniden alevlendirdi ve AEW Dynamite galip geldi. Hardy’ler yeniden şekillendiğine göre, iki adamın yolunun Christian’la tekrar kesişip kesişmediğini görmek ilginç olacak.


#3. Powerhouse Hobbs, CM Punk’ın geçen yılki maçından önce ona söylediklerini açıkladı

Punk, Hobbs'a dirsek darbesi indirdi!
Punk, Hobbs’a dirsek darbesi indirdi!

CM Punk ve Powerhouse Hobbs, geçen yıl AEW Rampage’in Grand Slam bölümünde ilk kez çarpıştı.

Superstar Crossover ile konuşan Hobbs, Punk’ın çatışmalarından bir ay önce vefat eden annesine duyduğu içten saygıdan bahsetti.

Team Taz üyesi, The Second City Saint’in maçlarının açıklandığı gün kendisine ulaştığını ve kendisine “Bu onun için olacak”:

“Bütün gecenin benim için özel bir anlamı vardı ve Punk biliyordu çünkü annemin vefatının üzerinden yaklaşık bir ay geçmişti. Yani, duygularım ve her şey her yerdeydi. Maç duyurulmadan hemen önce ya da maç duyurulduktan hemen önce, bilirsin, beni kenara çekti ve “Bu onun için olacak. Başka hiçbir şey için endişelenme. Başka kimse. Sadece sen, ben ve o” dedi. Sonsuza kadar minnettar olacağım,” dedi Hobbs.

Düz Kenar Süperstarı, o gece Hobbs’u mağlup etti, ancak yükselen yıldızı maç boyunca bir milyon dolar gibi gösterdi.


#2. Jeff Hardy neredeyse AEW’deki çıkışının erteleneceğini düşünüyordu.

Karizmatik Gizem!
Karizmatik Gizem!

Jeff Hardy ilk sürpriz çıkışını 9 Mart AEW Dynamite bölümünde yaptı ve burada Matt Hardy, Sting ve Darby Allin’in Andrade ve AFO (eski adıyla AHFO) ile savaşmasına yardım etti.

Matt Hardy’nin Extreme Life hakkında konuşan 44 yaşındaki yıldız, gelmeden önceki gece gergin hissettiğini açıkladı. Jeff, müzik konserinde bir sonraki varış yeri için fasulyeleri yanlışlıkla döktüğü için ilk çıkışının gelecek haftaya erteleneceğini düşündüğünü ekledi:

“Bütün gün çılgınca gergindim çünkü çok tuhaftı, önceki gece, eğer gideceksem uçağımın saatinin kaç olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu. Kendime muhtemelen gelecek haftaya kadar bekleyeceklerini söyleyip durdum çünkü o röportajı yaptım. müzik şovlarımdan birinde mi sızdırıldı ve videoyu geliştirdiğimde AEW’ye gideceğimi çok açık bir şekilde söyledim”

Jeff Hardy, kendisinin ve kardeşinin yüksek adrenalin nedeniyle uykusuz bir gece geçirdiklerini de ifade etti:

“Beth telefonumu kontrol etmeye gitti ve ‘Ah, bu oluyor, uçuş bilgilerini yeni aldın’ dedi ve o andan itibaren devam etti ve ben uyumadım ve Matt’in de o gece uyumadığını biliyorum. ” (52:46)

The Hardys, bu Çarşamba gecesi Tornado maçında Private Party, The Butcher ve The Blade ile çarpışırken Sting ve Darby Allin ile takım olacak.


#1. Brian Cage, AEW programcılığına geri dönüyor

Makine!
Makine!

Brian Cage, 2021’deki 8 Ekim Rampage bölümündeki son maçından bu yana AEW programlarının kenarlarında oturuyor.

O gece, The Machine Philadelphia sokak dövüşünde Ricky Starks’a FTW Şampiyonası için meydan okudu ancak başarısız oldu.

Going Broadway podcast’inde konuşan Cage, AEW dönüşü için “bir plan olduğunu” ima etti:

Cage, “Bir plan var. Sanırım dışarı atabileceğim bu kadar. Bekleyip göreceğiz,” dedi. (H/T – kavgacı)

38 yaşındaki oyuncu, yönetime potansiyel dönüşü için sürekli olarak fikirler sunduğunu da sözlerine ekledi:

“Farklı fikirler ortaya koydum. Sonlara doğru değişen fikirler vardı. Birkaç fikir buldum. Farklı yaratıcı fikirler var, bazıları diğerlerinden daha ayrıntılı. Bunların hepsinin bu plana formüle edilmesi gerekiyor, yani devam ediyor,” diye devam etti Cage.

Tony Khan kısa süre önce Cage’in Şubat ayında sona erecek olan mevcut sözleşmesine bir yıllık uzatma aldı.


Bu haberlerden ne anlıyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümündeki sesi kapatın.


S. Brian Cage’in AEW televizyonuna geri döndüğünü görmek ister misiniz?

Şimdiye kadar 9 oy
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/aew-news-roundup-ex-wwe-superstar-vows-retire-sting-matt-hardy-picks-christian-perfect-fit-third-member-the-hardy-boyz?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın